ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Het Wapen Van

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Uitstekend, vooral voor wat je betaalt. Het ontbijtbuffet is van goede kwaliteit en de kamers zijn comfortabel. Alles is naar wens, geen minpunten te benoemen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De service liet te wensen over. Nadat we om 18.45 uur arriveerden, duurde het tot 19.20 uur voordat we ons eerste drankje kregen. Het eten was redelijk, maar zeker niet verrassend. De ribeye had veel zenen en de asperges met ham waren niet helemaal op temperatuur, waarbij de plakken ham te dik waren. De schnitzel was droog en smaakloos. Het duurde enorm lang voordat onze gerechten en drankjes op tafel werden geserveerd, zelfs de thee en koffie lieten op zich wachten. Al met al, geen aanrader voor een herhalingsbezoek.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een fantastische locatie waar je even helemaal tot rust kunt komen te midden van de drukte: vriendelijke eigenaren, behulpzaam personeel, verrukkelijk eten en een sfeervolle ambiance. Onze vaste stek wanneer we in Nederland zijn.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Vandaag genoten van een heerlijke lunch zoals altijd! De relaxte sfeer en diverse menukaart zorgen ervoor dat ik graag terugkom. De gerechten zijn duidelijk met zorg bereid en de bediening is vriendelijk en attent. Het feit dat mijn hond mee mag en zelfs water kreeg, maakt mijn ervaring extra speciaal.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Een uitstekende plek om te ontspannen en te genieten van een drankje of hapje. Het personeel is ook helemaal top!



© 2007-2025 ReisChecker.nl