ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel De Wolfshoeve

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Een avond bij dit restaurant was een mix van prachtige ambiance en heerlijke gerechten, maar helaas viel de service flink tegen. We kozen voor het chefs menu voor zowel het voorgerecht als hoofdgerecht, in de hoop op een culinaire verrassing. Helaas werd er geen uitleg gegeven bij het serveren van de gerechten en leek het bijna alsof de borden neergezet werden zonder enige zorg. Toen we vroegen of de serveerster kon achterhalen wat we precies voorgeschoteld kregen, bleek ze geen idee te hebben en geen actie te ondernemen om dit voor ons op te lossen. Gedurende de maaltijd werd er ook niet gevraagd naar onze tevredenheid en of we nog iets wilden drinken, waardoor we het moesten stellen met slechts één drankje gedurende het voorgerecht, hoofdgerecht en dessert. Dit gebrek aan aandacht van het personeel heeft helaas een schaduw geworpen over onze anders zo veelbelovende avond.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ons verblijf was perfect: smakelijk gegeten, een prachtige kamer in het historische pakhuis met een comfortabel bed en een ruime (dubbele) douche. En niet te vergeten het uiterst vriendelijke en gastvrije personeel. Een echte aanrader!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Een gemengde indruk. Het personeel was vriendelijk en het eten was redelijk goed en meer dan voldoende in hoeveelheid. Het was echter een verrassing dat het dessert, Dame Blanche, bedekt was met koude chocoladevla in plaats van warme chocoladesaus. Toen we hier iets van zeiden, was het antwoord: "Ja, zo doen we het hier altijd!" De kamers waren mooi, netjes en goed onderhouden, maar bevonden zich in een omgebouwd graanpakhuis op honderd meter afstand, waar weinig te beleven was. Dit was teleurstellend voor degenen die hadden gehoopt in een kasteel te verblijven. Om te eten of drinken moest je door weer en wind naar het kasteel lopen. Het badgedeelte was slechts gescheiden van het slaapgedeelte door een veel te kort gordijntje, wat resulteerde in gebrek aan privacy, met name als je niet met je vaste partner bent. Het ontbijt zou om 8 uur beginnen, maar om 8 uur was de buitendeur van het kasteel nog gesloten en werd de telefoon doorgeschakeld.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Afgelopen weekend hebben we heerlijk ontbeten bij dit charmante restaurant gevestigd in een kasteel. Ondanks dat wij zelf in Coevorden wonen, besloten we om daar te ontbijten. Het was een bijzondere ervaring om eens buiten de deur te ontbijten in onze eigen stad. Het ontbijtbuffet was uitstekend verzorgd met een variatie aan brood, yoghurt, fruit en meer. De vriendelijke en gastvrije medewerkers maakten de ochtend compleet. We hebben ontzettend genoten en zullen zeker nog eens terugkomen voor een luxueus zondagochtendontbijt in onze eigen vertrouwde omgeving!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Een avondje uit eten in een restaurant dat gevestigd is in een prachtig kasteel klinkt veelbelovend. Helaas viel de ervaring echter behoorlijk tegen. Het carpaccio had harde randjes en miste smaak, de zeebaars was glazig en smakeloos, het stoofpotje was flauw en waterig, en het dessertijs proefde naar niets. De bediening leek gehaast en deed enkel het noodzakelijke. Bij binnenkomst werden we meerdere keren gepasseerd voordat er überhaupt werd gevraagd wat we wilden (ondanks onze reservering). Tijdens het diner stonden onze glazen meerdere keren leeg, maar er werd niet gevraagd of we nog iets wilden drinken. Teleurstellend voor een locatie met zulke ambitie.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl