ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Des Arts

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is gewoon fantastisch! De kamer was prachtig en het personeel was ontzettend vriendelijk en gastvrij. De ligging aan het water met een adembenemend uitzicht was echt perfect. Wat wil je nog meer?



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

We hebben een nacht doorgebracht in dit hotel en het was fantastisch. Onze kamer was onlangs gerenoveerd en zag er prachtig uit. De douche was heerlijk, alles was schoon en het was erg aangenaam. We hadden een schitterend uitzicht op het water, zoals de foto's laten zien. We werden vriendelijk ontvangen en genoten van een lekker ontbijt. Het was er rustig, zonder enige storende elementen. En natuurlijk was de locatie echt top. Een paar minpuntjes: we hadden twee eenpersoonsbedden die niet even hoog waren en er was geen minibar op de kamer (dat was lastig met de melk voor onze peuter). Ondanks deze kleine puntjes vonden we dat het absoluut zijn geld waard was!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een gezellig hotel midden in het centrum, met een heerlijk ontbijt en prachtige kamers. Het inchecken verliep vlot en efficiënt.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wat een fijn hotel! De accommodatie was brandschoon en de medewerkster bij de receptie was vriendelijk en behulpzaam. Het ontbijt was heerlijk en ruim voldoende. De ligging was ideaal, dicht bij alle bezienswaardigheden en gemakkelijke toegang tot trams en metro's. Amsterdam is een prachtige stad. Ik zal zeker weer terugkeren en opnieuw verblijven in het "Hotel des arts" ❤️



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De locatie van het hotel is echt fantastisch, midden in het centrum van Amsterdam. Helaas kan ik niet hetzelfde zeggen over de kwaliteit van het hotel en hun beleid rondom restituties. De kamers zijn redelijk, maar vrij basic. Het hotel geeft je een gevoel alsof het is omgebouwd van een oud woonhuis tot een hotel, met smalle gangen, geen lift en wat benauwde ruimtes. Wij hadden een kamer aan de straatkant, maar vanwege het dubbele glas moet je nietrekenen op een weids uitzicht van de omgeving. Het ontbijt liet ook te wensen over. Let op: alles moet van tevoren betaald worden, en er is absoluut geen flexibiliteit als het hotel niet aan je verwachtingen voldoet - net zoals in ons geval. Het is niet mogelijk om je boeking te wijzigen of te annuleren, zelfs niet met een annuleringsverzekering, en dit moet drie dagen van tevoren gebeuren, bijna net zo lang als een korte stedentrip duurt. De receptiemedewerkers zijn vriendelijk op een Amerikaanse manier, maar plaatsen de klant niet centraal en worden te persoonlijk tijdens discussies.



© 2007-2025 ReisChecker.nl