ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Bilderberg De Bovenste Molen

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging7
  • Service9

Een uitstekend hotel met toegewijde medewerkers die enthousiast zijn over hun werk. Geniet van een prachtig uitzicht op de bossen vanuit het hotel. De kamers zijn aangenaam en volledig ingericht, en het ontbijt biedt een overvloed aan keuzemogelijkheden. Het diner, inclusief het wijnarrangement, was van uitstekende kwaliteit. Ontspan in het zwembad, de sauna en het stoombad beneden in het hotel. Er is voldoende parkeergelegenheid beschikbaar en het centrum van Venlo is goed bereikbaar. Hoewel de bar niet bijzonder gezellig oogt en geen uitnodigende sfeer heeft voor een avonddrankje, lijkt er potentieel te zijn om dit te verbeteren.



Reisperiode: onbekend

  • Service4

Prachtige plek, maar het gebrek aan faciliteiten voor ontspanning viel ons tegen, terwijl we daar juist naar op zoek waren.



Reisperiode: onbekend

  • Service9

Na wat speurwerk ontdekten we een fantastisch hotel op een betoverende plek in het bos. Het kostte wat moeite om het te vinden, maar het was de zoektocht meer dan waard.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging8
  • Service8

Vanuit Amsterdam hebben wij de Bovenste Molen in Venlo ontdekt als een heerlijke plek om te genieten van de natuur en prachtige wandelingen. De medewerkers bieden een charmante service en zorgen ervoor dat je je welkom en verzorgd voelt tijdens je verblijf.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging10
  • Service10
  • Kindvriendelijkheid5

Het Bilderberg Hotel de Bovenste Molen is absoluut een aanrader. Achter het hotel is de prachtige Jammerdaalse Heide te vinden, een schitterend natuurgebied. Het terras van het hotel is een mooie plek bij de grote vijver met gezelschap van een elegante zwaan en diverse eenden. Ik waardeer het feit dat het hotel brandschoon is en het personeel ontzettend vriendelijk en behulpzaam is. Er is zelfs een heerlijk zwembad waar je helemaal tot rust kunt komen. De rijke geschiedenis van het hotel, die teruggaat tot de 15e eeuw, voegt nog meer charme toe. Het was interessant om hierover te lezen op Wikipedia en het liet me het hotel en de omgeving nog meer waarderen. Dit hotel verdient absoluut zijn vier sterren en krijgt van mij een dikke pluim. Het was echt spijtig dat ik vanochtend moest vertrekken, want ik had graag langer willen blijven genieten van deze prachtige locatie.





© 2007-2025 ReisChecker.nl