ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel La Boh

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is absoluut een aanrader! De ligging is fantastisch, de kamers zijn brandschoon en voorzien van comfortabele bedden. De service is uitmuntend met vriendelijk personeel en een gezellige sfeer in de lobby voor een ontspannen koffiemoment. Het ontbijt is gevarieerd en vers bereid. Wij komen zeker nog eens terug naar deze verborgen schat in Amsterdam!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is werkelijk een pareltje: een oase van rust op een ideale locatie, dicht bij het centrum en het openbaar vervoer. Het personeel is uiterst vriendelijk en staat altijd paraat met nuttige tips. Het warme ontvangst en heerlijke ontbijt maken het verblijf compleet. Een absolute aanrader voor een kort uitstapje naar de stad. Een leuke extra: ontmoet Jacky de kat!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel heeft een uitstekende locatie midden in het centrum. We bezochten een concert in de Melkweg en waren blij verrast dat het hotel vlak achter de locatie lag. Het personeel was gastvrij en de kamers waren netjes ingericht. Hoewel niet super luxe, is de verhouding tussen prijs en kwaliteit absoluut in orde. Wel vonden we de kussens wat aan de dikke kant, waardoor we niet helemaal comfortabel hebben geslapen. Als dit voor jou ook een probleem is, is het wellicht handig om je eigen kussen mee te nemen!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel in het hart van Amsterdam ademt een warme en intieme sfeer uit. De rust die er heerst en de uiterst vriendelijke medewerkers dragen bij aan een onvergetelijk verblijf. Bovendien word je elke ochtend getrakteerd op een heerlijk ontbijt. Een absolute aanrader voor een bijzondere ervaring!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Onze overnachting in Hotel La Bohème, gekozen vanwege een concert in de Melkweg, bleek een schot in de roos! De locatie is werkelijk perfect – op slechts een steenworp afstand van de concertzaal en binnen handbereik van het bruisende stadscentrum. Het hotel zelf straalt charme uit, met een knusse en persoonlijke uitstraling. De ontvangst aan de receptie was hartelijk en gastvrij. Onze kamer was niet alleen schoon en comfortabel, maar ook verrassend stil voor een plek midden in de stad. Het ontbijt de volgende ochtend was eenvoudig, maar met verse en goed verzorgde producten – precies wat je nodig hebt na een avondje uit. Al met al is Hotel La Bohème absoluut een aanrader voor diegenen die op zoek zijn naar een gezellige en gunstig gelegen uitvalsbasis in Amsterdam, vooral als je een evenement of concert in de buurt bijwoont!

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl