ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel En Congrescentrum Wicc

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Het WICC Hotel heeft potentieel, maar laat op sommige punten te wensen over. De kamers zijn oké, maar aan de kleine kant en zouden beter schoongemaakt kunnen worden. Gelukkig is het personeel bij de receptie en in het restaurant zeer vriendelijk. Het eten in het restaurant is zelfs uitstekend te noemen. Helaas is het ontbijt een ander verhaal. Het verdient nog geen 1 ster, laat staan 4. Op een ochtend was de koffiemachine kapot en leek het personeel gehaast. Op nieuwjaarsdag was het ontbijt om half tien al op, terwijl het tot 11 uur zou duren. Het personeel sprak bovendien geen Nederlands en leek niet erg gemotiveerd om te helpen. Toen ik vroeg naar brood, duurde het 15 minuten voordat ik twee sneetjes kreeg die duidelijk oud en droog waren. Al met al is het WICC Hotel naar onze mening geen viersterrenervaring waard. Toos & Bert van Grondelle.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

We verbleven in een prachtige loftkamer met ruimte voor twee extra bedden voor de kinderen. De ligging op loopafstand van het centrum was erg handig. Maar wat ons echt opviel waren de medewerkers, die stuk voor stuk vriendelijk en uiterst behulpzaam waren. Dat gaf ons verblijf een extra bijzondere touch!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Elke keer dat we onze familie bezoeken, kiezen we ervoor om hier meerdere keren per jaar te verblijven. We maken altijd gebruik van aantrekkelijke aanbiedingen met inclusief ontbijt. Het bed is comfortabel, het ontbijt smakelijk, en het hotel beschikt over een handige afgesloten parkeerplaats. De locatie nabij het centrum is ideaal, en het personeel is zeer vriendelijk en hulpvaardig. Als enige puntje van kritiek zou de schoonmaak van de kamers wat grondiger kunnen, maar over het algemeen is de verhouding tussen prijs en kwaliteit zeker in orde.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Dit hotel is redelijk van kwaliteit. De kamers zijn fris en netjes, en het personeel is vriendelijk en staat altijd voor je klaar. Echter, het viel me op dat het restaurant wat te wensen overliet: plakkerige tafels en vloeren, en vieze kopjes. Gelukkig maakten het diner en ontbijt veel goed en waren deze wel van goede kwaliteit.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

De accommodatie oogt prachtig en biedt veel voorzieningen die je normaal gesproken in hotels vindt, maar valt helaas wat tegen voor een viersterrenhotel. Het lawaai is behoorlijk storend. De kamers zijn klein en benauwd, en een eenpersoonskamer zonder ventilatie is onaanvaardbaar in de zomer. In de winter zou het gebrek aan frisse lucht het verblijf ook niet aangenaam maken vanwege de slechte ventilatie. De temperaturen schommelden rond de 20 graden overdag en 8 graden 's avonds, dus het voelde niet als echt zomers weer. De deuren van de kamers hebben een mechanisme waardoor ze met een klap dichtvallen, wat door de hele gang hoorbaar is. Zelfs proberen te voorkomen helpt niet. Als de ramen openstaan vanwege de gebrekkige ventilatie, kun je 's ochtends wel genieten van het gezang van vogels, maar ook van het storende geluid van leveringen en vertrekkende of aankomende tourbussen, wat nog verergerd wordt door het onacceptabele lawaai van glas en lege flessen die na middernacht worden weggegooid. Een pluspunt was dat er twee zakjes koffie op de kamer waren, maar het was jammer dat je de receptie niet kon bereiken door te bellen. Het is dus handig om wat extra koffie mee te nemen.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl