ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Linge

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Een heerlijke lunch genoten met perfect belegde broodjes, een absolute aanrader! Tijdens onze terugreis vanuit een hotel in Overijssel, maakten we een geweldige tussenstop in een charmant klein dorpje. De service was uitstekend en het personeel was zeer vriendelijk, en we konden heerlijk genieten op het ruime terras.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Even genieten van de lunch op het terras van het Wapen van Elst. Ik kom zelf uit Elst, dus kan niet oordelen over de kwaliteit van de kamers. Het terras is altijd heerlijk zonnig. Ga vooral zo door, want dat waarderen we zeer!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel straalt gezelligheid en charme uit, met eenvoudige maar keurig verzorgde en schone kamers die voorzien zijn van airconditioning. De moderne en prachtige badkamer voelt luxueus aan. Bovendien is er zelfs een Nespresso-apparaat beschikbaar op de kamer. Het restaurant is van hoge kwaliteit en biedt heerlijke gerechten. Er is een ruime selectie aan bieren op de tap en uit flesjes. Al met al een absolute aanrader voor een geslaagd verblijf!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Gisteren hebben we de nacht doorgebracht bij Het Wapen Van Elst en het was een geweldige ervaring. Het is gemakkelijk bereikbaar met voldoende parkeergelegenheid. De menukaart is gevarieerd en betaalbaar, er is voor ieder wat wils. Het eten was voortreffelijk en we hebben genoten van een gezellige maaltijd op het prachtige terras. Het personeel was zeer attent en nam echt de tijd voor ons. De eigenaren hebben ons zelfs een persoonlijke rondleiding gegeven en stralen trots uit over hun onderneming. De kamers waren stijlvol, brandschoon en goed uitgerust, compleet met airconditioning en een koelkastje. We hebben heerlijk geslapen en genoten van een uitgebreid en smakelijk ontbijtbuffet. Het is absoluut een aanrader om hier te dineren, te overnachten, een feestje te vieren, of gewoon een drankje te doen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Onze lunchafspraak met 5 personen om iets te vieren liep anders dan gepland. Ondanks dat we weken van tevoren hadden gereserveerd, bleek bij aankomst het restaurant in volle verbouwing te zijn, zonder enige waarschuwing vooraf. We belandden letterlijk in een bouwput, waar zelfs bouwvakkers actief waren bij de bar. Hoewel het eten en de service uiteindelijk prima waren, voelden we ons niet bepaald prettig bij deze onverwachte situatie. Een teleurstelling die voorkomen had kunnen worden en helaas een smet op onze feestelijke gelegenheid.



© 2007-2025 ReisChecker.nl