ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Bastion /voorschoten

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De kamer had potentie, maar de schoonmaak liet te wensen over met veel stof en achtergelaten zakdoekjes. Ook was de losse wc-bril niet erg praktisch. Gelukkig was het wel heerlijk rustig en waren de bedden comfortabel. Het personeel was vriendelijk.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel is perfect voor een schaaktoernooi verblijf. Het ligt dichtbij, serveert een heerlijk ontbijt en heeft vriendelijk personeel zowel bij de receptie als in het restaurantgedeelte.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Het inchecken verliep vlot en het personeel was vriendelijk en behulpzaam. De kamer was uitstekend en de tv was van goede kwaliteit. Ondanks dat ik pas om 23.30 uur aankwam, was het heerlijk om nog even vanuit bed een serie te kunnen kijken.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Bij aankomst in de avond werd ik geconfronteerd met onverwachte bestratingswerkzaamheden die het lastig maakten om het hotel te bereiken. Na een frustrerend telefoontje met de receptie, uiteindelijk doorverbonden met het hotel. De parkeerplaats was een rommeltje en alle gereserveerde plekken waren bezet. Het ontbrak aan duidelijke aanwijzingen en voorzieningen voor de gasten. Gelukkig kreeg ik na wat gedoe een warme kamer, hoewel duidelijk toe aan renovatie. Het ontbijtbuffet was matig en had wel wat uitgebreider gemogen, zeker gezien de prijs. Gelukkig kon ik wel goed slapen en was de kamer schoon, ondanks het zand dat je mee naar binnen nam vanwege de werkzaamheden buiten.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Boven onze kamer was er een kamer die blijkbaar dienst deed als feestkamer. Vanaf elf uur 's avonds werden we getrakteerd op luide muziek en seksuele geluiden die maar niet leken te stoppen. Pas om 2 uur 's nachts hebben we de receptie ingelicht over dit voorval, waarop een medewerker eindelijk ingreep. Ondanks dit, bleven er tot 3 uur 's nachts luide geluiden van geschuif met meubels hoorbaar. Hierdoor hebben we erg slecht geslapen en zullen we deze locatie in de toekomst zeker vermijden.



© 2007-2025 ReisChecker.nl