ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Nh Conference Center Leeuwenhorst

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is echt een pareltje! Het personeel is ontzettend gastvrij, de kamers zijn brandschoon en goed verzorgd, en het is zelfs mogelijk om je hond mee te nemen. Bovendien biedt het hotel fietsverhuur en zijn er oplaadpunten voor fietsen beschikbaar. De locatie is ideaal, met de mogelijkheid om vanaf het hotel zo naar zee te fietsen of langs prachtige bloemenvelden te rijden. Het enige kleine minpuntje was het ontbreken van een minibar op de kamer, maar dat mocht de pret niet drukken!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Het hotel heeft dringend behoefte aan modernisering, vooral als het gaat om de kamerinrichting en het klimaatsysteem. De service liet te wensen over, met herhaaldelijke verzoeken voor basisvoorzieningen zoals een extra bed en een topper. Gelukkig sprong Lisa van de receptie in en bracht ze zelf het benodigde bed naar de kamer. In het restaurant was het personeel niet erg attent en de dinerkaart was een raadsel. Hoewel het zwembad prima in orde was, ontbrak het aan een gezellige plek voor een drankje. Het constante geluid van het ventilatiesysteem op de daken was storend. Al met al was de prijs-kwaliteitverhouding ver te zoeken en zouden we niet snel terugkeren naar dit hotel, tenzij er een grondige renovatie plaatsvindt op het gebied van comfort en sfeer.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Na het doornemen van verschillende beoordelingen was ik aanvankelijk sceptisch, maar deze twijfels bleken ongegrond. Het hotel heeft een ruime opzet en is schoon en goed onderhouden. De superior kamer is van een prettig formaat voor een goede nachtrust. Het bed is comfortabel en de douche is fijn. We hadden meerdere kamers geboekt en konden gezellig samenkomen in de lobby om bijvoorbeeld een bordspel te spelen, zelfs met onze eigen drankjes. De service was uitstekend en gastvrij, hoewel één medewerker vervelend was, werd dit snel rechtgezet door andere personeelsleden. Het ontbijt was in een ruime zaal met een uitgebreide keuze en het personeel deed hard hun best om alles bij te vullen. Er was geen geluidsoverlast en hoewel het uitzicht niet bijzonder was, hadden we hier ook niet specifiek op gelet bij het boeken. Gratis parkeren was beschikbaar tegenover het hotel. Het was leuk om een wandeling te maken door Noordwijkerhout en de nabijheid van Noordwijk en Zandvoort was heerlijk. We hebben zelfs alweer een nieuwe boeking gemaakt.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Hoewel de inrichting van de kamers wat ouderwets is, waren de bedden heerlijk comfortabel. De service was uitstekend en het avondeten was goed, vooral de cheesecake was geweldig! Het ontbijt overtrof onze verwachtingen. Het enige minpuntje waren de oncomfortabele metalen stoelen op het terras die niet erg rugvriendelijk waren. Een kussen zou ze een stuk aangenamer maken.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is een verborgen parel met eindeloos veel voorzieningen en een gezellige sfeer. De buitenkant doet niet direct vermoeden wat je binnen allemaal kunt vinden. De bar, het restaurant, winkeltjes en speelruimtes zorgen voor een levendige centrale hal. De kamers zijn ruim en van alle gemakken voorzien, zelfs tot aan toiletartikelen toe. Het vriendelijke personeel staat altijd voor je klaar en het uitgebreide ontbijt en fantastische restaurant maken het plaatje compleet. Faciliteiten zoals een zwembad, sauna, turks stoombad en zelfs een bowlingbaan zorgen voor vermaak voor jong en oud. En niet te vergeten, honden tot 25 kg zijn ook van harte welkom en krijgen zelfs een aparte eetruimte tijdens het ontbijt. Een ideale locatie voor een betaalbaar verblijf dichtbij het strand en steden, al is vervoer wel aan te raden. Kortom, een echte aanrader voor een veelzijdige en gezellige vakantie!

Melden


Reisperiode: augustus 2017

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging9
  • Service9
  • Kindvriendelijkheid8
  • Verzorging8
  • Voorzieningen8

Goede service en alles goed verzorgd. Vooral het ontbijt en de ligging zijn perfect. Je bent zo bij het strand en je kunt ook makkelijk fietsen huren.

Melden


Reisperiode: juni 2017

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging7
  • Service7
  • Kindvriendelijkheid7
  • Verzorging7
  • Voorzieningen7

mooie omgeving. is goed vertoeven. klantvriendelijk en snelle service. personeel is eg vriendelijk.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl