ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Auberge Du Bonheur

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging10
  • Service10
  • Kindvriendelijkheid9

Ik bracht hier samen met mijn partner een bezoek en we hebben genoten van heerlijk eten, een comfortabele overnachting en een uitstapje naar de winter Efteling. De service was uitmuntend en ik ben zeker van plan om in de zomer nog eens terug te komen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging8
  • Service7

De locatie is gunstig gelegen, zonder storend verkeersgeluid als je de ramen gesloten houdt. Helaas ontbreekt het aan airconditioning, wat het bij warm weer bijna ondraaglijk maakt. Het personeel is vriendelijk en het ontbijt en de bedden zijn van goede kwaliteit. De kamers zijn wel wat verouderd, met vlekken op het behang en tapijt. Opvallend was dat er in de badkamer wel shampoo, bodylotion en handzeep aanwezig waren, maar geen douchegel! Ook was ik verbaasd over de hoge prijs van 4 euro voor een klein glas sinaasappelsap.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging6
  • Service7

Naar mijn mening ligt het hotel niet op de meest gunstige locatie en is het niet zo gemakkelijk te bereiken. Desondanks hebben we genoten van het eten in het restaurant, ondanks dat we lang moesten wachten. De meeste gasten leken ouder dan 50, waardoor ik me met mijn 31 jaar behoorlijk jong voelde. Het restaurant was gezellig en knus, maar de service liet wel te wensen over met lange wachttijden. Gelukkig hing er een prettige sfeer.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging7
  • Service10
  • Kindvriendelijkheid10

Het personeel was ontzettend vriendelijk en attent. We hadden ons eigen campingbedje meegenomen voor onze 2-jarige zoon. Meteen nadat we op de kamer waren, belde de receptie om te vragen of alles in orde was met het bedje en of we nog een extra dekentje nodig hadden. Hoewel dat niet nodig was, was het een heel attente aanbieding. Onze zoon mocht gewoon bij ons op de tweepersoonskamer slapen en tijdens het ontbijt mocht hij zelfs gratis mee-eten. Bij het uitchecken kreeg hij zelfs een lief knutselpakketje cadeau. Echt een geweldige service!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging10
  • Service10
  • Kindvriendelijkheid8

Dit hotel is fantastisch! De kamers zijn prachtig, het restaurant is mooi, het eten is heerlijk en het ontbijt is super. Het personeel is buitengewoon vriendelijk en attent. Hier zorgen ze echt voor hun gasten! Wij zijn zeker van plan om nog een keer terug te gaan. Wat betreft de weg waar sommige mensen over klagen, daar hebben wij geen last van gehad - het viel reuze mee. Echt een topervaring!





© 2007-2025 ReisChecker.nl