ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Hulst

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Een knus en simpel hotel aan de rand van het bruisende centrum van Hulst, met een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding. Sommige kamers bevinden zich in een apart gebouw iets verderop. De kamers zijn enigszins gehorig en kunnen wat verstikkend aanvoelen. Helaas kreeg ik een kamer bij de lift en achtertrap waar mensen enthousiast aan het roken waren, wat via het open raam mijn kamer binnenkwam. Wellicht is het een goed idee om de asbak daar weg te halen. Het ontbijt is uitgebreid en heerlijk, en de koffie is van topkwaliteit. Het personeel is uitzonderlijk vriendelijk, bijna als familie. Al met al een prettige ervaring en onze uitvalsbasis tijdens werkzaamheden in Antwerpen Linkeroever.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Deze professionals kennen hun vak als geen ander. Hun vriendelijkheid en professionaliteit zijn opvallend! Alles was tot in de puntjes verzorgd en zag er geweldig uit. Het ontbijtbuffet was gewoonweg heerlijk.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel biedt een prettig verblijf met een eenvoudige kamer en een moderne badkamer. De kamer is schoon en het personeel is uiterst vriendelijk, wat het verblijf extra aangenaam maakt.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Het personeel bij deze accommodatie is werkelijk ontzettend gastvrij en ontzettend behulpzaam. Ze waren zeer flexibel toen het aankwam op het uitchecken. De service van het personeel is van cruciaal belang en is voor mij al voldoende reden om hier opnieuw te willen verblijven! Het hotel is keurig en sfeervol ingericht. De ligging is perfect, dichtbij Antwerpen. De kamers zijn ruim, brandschoon en voorzien van comfortabele bedden. Bovendien zijn er ruime tijdsblokken beschikbaar om te genieten van het uitgebreide ontbijtbuffet. Een aanrader zonder twijfel. Ik kijk ernaar uit om hier weer terug te komen!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Hotel Hulst is een echte aanrader als het gaat om prijs-kwaliteitverhouding, vooral voor een verblijf met je geliefde viervoeter. De bedden zijn comfortabel en de ligging is rustig, op loopafstand van het sfeervolle stadscentrum vol levendigheid. Onze standaard tweepersoonskamer had zelfs een balkon waar onze hond kon genieten van de buitenlucht. Het ontbijt was eenvoudig, bestaande uit een koud buffet met de optie om zelf een eitje te bakken. Het enige minpunt was dat huisdieren niet waren toegestaan in de ontbijtzaal. Een minpunt was de verwarrende communicatie. We kregen twee keer te horen dat we met onze hond in de foyer konden ontbijten, maar 's ochtends bleek dit toch niet de bedoeling te zijn. Uiteindelijk mochten gasten met huisdieren wel in de foyer ontbijten. Het zou echter handiger zijn om aparte ontbijtfaciliteiten (bijvoorbeeld met hoge tafels) te bieden voor gasten met huisdieren, om verwarring te voorkomen.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl