ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Hampshire - St. Nicolaasga

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De locatie is heerlijk rustig gelegen, met prachtig onderhouden kamers. Er zijn fantastische fietsroutes in de omgeving te vinden. Het avondeten in het restaurant was verrassend lekker en de prijs-kwaliteitverhouding was uitstekend. Het personeel van het hotel was vriendelijk en behulpzaam.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Ongelukkige klachtenafhandeling. Ik had het 'culinaire' arrangement geboekt bij dit prachtige landhotel in Legemeer, compleet met een bezoek aan een museum. Echter, bij aankomst bij de receptie werd mij verteld dat het museumbezoek niet inbegrepen was. Na ons verblijf ontdekte ik dat het museumbezoek toch wel bij het arrangement hoorde en vroeg ik hen om de toegangskaarten op te sturen. Helaas bleef het daarna akelig stil. Zowel Landhotel Legemeer als Hampshire Hotels hebben niet meer gereageerd. De nazorg was echt ondermaats.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Een schitterende locatie midden in de natuur. De kamer was enorm ruim en het ontbijt heerlijk. Het personeel was ontzettend vriendelijk en uiterst behulpzaam. Als kers op de taart hebben we ook nog gratis kunnen genieten van de sauna. Alles was eigenlijk gewoon perfect geregeld. Zeker een aanrader voor een verblijf!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Deze keer kozen we voor een verblijf met ontbijt inbegrepen. De locatie was prachtig en de sfeer in de eetzaal en tv/haard ruimte was heel gezellig. Onze kamer was ruim en brandschoon, met een comfortabel bed. Het ambachtelijke ontbijt met versgebakken eieren, boerenyoghurt en superfoods was een echte traktatie. Het personeel was erg attent en vriendelijk.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Dit hotel is vrij doorsnee. De kamer is ruim en mooi, maar de douche laat te wensen over met een lage waterdruk. Ook is het onhandig dat de wc recht tegenover een grote spiegel staat. De prijs voor de kamer is redelijk, maar €14 voor het ontbijt is aan de hoge kant.



© 2007-2025 ReisChecker.nl