ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Hoksbergen

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Het personeel was ontzettend gastvrij! De kamer was wel wat aan de kleine kant, maar dat is te verwachten op een locatie als deze.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De kamer was geweldig, brandschoon en had alle nodige faciliteiten. Het ontbijt was verrukkelijk. Houd er wel rekening mee dat er trappen zijn, maar dat hoort nu eenmaal bij een verblijf in een historisch grachtenpand.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

De afbeeldingen van het hotel weerspiegelen niet de daadwerkelijke staat ervan. De kamers waren vies, met muffe matrassen en slechte hygiëne. Hoewel de badkamer schoon was, was deze erg klein. Het hotel in zijn geheel liet te wensen over op het gebied van netheid. De prijs-kwaliteitverhouding was teleurstellend, dus voor ons is dit een eenmalige ervaring geweest en komen we hier niet meer terug!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Vermijd deze plek ten alle tijden! De bedden zijn te krap en de verhouding tussen prijs en kwaliteit laat veel te wensen over. Het was onmogelijk om een manager te bereiken omdat het 'zondag' was, wat een flauwe excuses. Dit bedrijf laat echt steken vallen. Voor dezelfde prijs heb ik al betere hotels gehad op prachtigere locaties in Amsterdam.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Bij Hotel Hoksbergen waan je je bijna in Amsterdam, maar het stukje Twente ontbreekt. Het personeel is ontzettend vriendelijk, al spreken ze geen Nederlands en al zeker geen Twents. De nacht was warm, maar de kamer van bescheiden afmetingen bood geen verkoeling met een afwezige airconditioning en enkel een ventilator. Toch hebben we redelijk geslapen, ondanks de hitte en het schuine bed. Ondanks de beperkte ruimte en piepkleine douche was alles wel keurig schoon en netjes in dit hotel.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging8
  • Service9

Dit knusse hotel bevindt zich op een fantastische locatie in het hartje van Amsterdam. De kamers zijn compact maar gezellig, net als de doucheruimte. Wij verbleven in de bovenste kamer, die misschien klein was (nummer 14), maar met een prachtig uitzicht op de gracht. Onze vrienden verbleven in kamers 5 en 8, die iets ruimer waren. Het tweepersoonsbed was ongelooflijk comfortabel. De kamers waren voorzien van een moderne lcd-tv en een handige ventilator. Het personeel was bijzonder vriendelijk en staat altijd klaar om te helpen. De ontbijtruimte was stijlvol ingericht en het ontbijt zelf was heerlijk. Wij kijken nu al uit naar ons volgende verblijf in dit charmante hotel!

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl