ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Drouwen

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wat een aangename verrassing was dit verblijf! De kamers waren prachtig en brandschoon, en het ontbijtbuffet was heerlijk uitgebreid. We besloten om speciaal voor Halloween hier naartoe te rijden, en na bijna 3 uur op de weg was deze overnachting meer dan de moeite waard. We waren blij verrast dat we op de dag van vertrek ook nog toegang hadden tot het park. Echt een aanrader!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel is basic, maar hela dit zijn geen fan van stilte, aangezien je elke stap van de buren wel hoort. De kamer is op orde, maar de badkamer kan wel een opfrisbeurt gebruiken. De themakamers zullen vooral de jonge gezinnen aanspreken. Het ontbijt is simpel, maar voldoende. De ligging is ideaal voor een bezoek aan het pretpark, het natuurgebied en de hunebedden.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Helaas viel onze familievakantie met 17 personen op Brouwerszand een beetje tegen. De huisjes waren weliswaar voorzien van leuke extra's, maar het totaalplaatje liet te wensen over. Het was niet helemaal wat we ervan hadden verwacht.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De kamer was mooi gelegen met een sfeervolle uitstraling. Helaas lieten de matrassen te wensen over, wat resulteerde in een minder comfortabele nachtrust.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De kamers zijn comfortabel en goed uitgerust met een mooie TV. De locatie is ideaal, vlakbij de hunebedden. Het ontbijt wordt geserveerd van 8 tot 10 uur 's ochtends en is van goede kwaliteit.



© 2007-2025 ReisChecker.nl