ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel De Zevende Heerlijkheid

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit plekje is echt fantastisch om te verblijven en te genieten van een heerlijk diner op het terras met een adembenemend uitzicht. De service is top en het verrassingsmenu is om je vingers bij af te likken. Het is telkens weer een feestje om hier te zijn, vanaf het moment dat je aankomt tot het einde. De prijs-kwaliteitverhouding is ook dik in orde. Al jarenlang komen wij hier en genieten we altijd van dit prachtige hotel, met gepassioneerde eigenaars die de kunst van gastvrijheid als geen ander begrijpen. Warme groeten, Martha.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ik heb enorm genoten van mijn verblijf in dit charmante hotel. De rustige sfeer, vriendelijke service en heerlijke maaltijden maakten mijn ervaring onvergetelijk. Het adembenemende uitzicht was de kers op de taart en zorgde voor ultieme ontspanning.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ik werd hartelijk verwelkomd door een vriendelijke gastheer en bracht een heerlijk verblijf door in dit geweldige hotel. Mijn ruime kamer bood een adembenemend uitzicht tegen een redelijke prijs. De omgeving was betoverend en perfect voor wandelingen en genieten van het prachtige heuvellandschap van Limburg. Een absolute aanrader!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is echt een pareltje! Het personeel is ontzettend gastvrij en de service is top. Het uitzicht vanaf het terras is adembenemend en de sfeer in zowel het restaurant als de serre is bijzonder. Onze kamer had zelfs een privéterras, wat een heerlijke plek om te ontspannen na een lange dag wandelen. Ik kan dit hotel van harte aanbevelen aan iedereen die op zoek is naar een fijne verblijfservaring.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Tijdens ons verblijf werden we midden in de nacht opgeschrikt door het brandalarm. De eigenaresse leek hier niet echt spijtig om te zijn en benadrukte dat het beter is om het alarm te vaak te laten afgaan dan te weinig. Onze kinderen raakten van streek door de situatie en begrepen er weinig van. Onze kamer bevond zich direct onder de eetzaal, wat resulteerde in hard geluid van schuivende stoelen en luid pratende gasten. Hoewel de kamer op zichzelf in orde was, voelden we ons teleurgesteld gezien de prijs die we ervoor betaalden. We hadden meer luxe en een schonere kamer verwacht. Voor ons zal dit dan ook een eenmalige ervaring blijven.



© 2007-2025 ReisChecker.nl