ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Hulsman

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging8
  • Service10

De afgelopen twee nachten heb ik doorgebracht bij Hotel Hulsman in Valkenburg en ik kan niet anders dan positief zijn. De kamers zijn misschien niet heel ruim, maar ze zijn comfortabel en gezellig. De flatscreen aan de muur en de uitstekende wifi-verbinding waren een leuke toevoeging. De badkamer was schoon en goed onderhouden. Het ontbijt was ook overheerlijk! We konden onze auto gemakkelijk parkeren bij een nabijgelegen hotel, dus ook daar was aan gedacht. Ik zou zeker overwegen om hier in de toekomst weer te verblijven!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging9
  • Service10
  • Kindvriendelijkheid8

Prima: De kamer was keurig opgeruimd en schoon, en het personeel was buitengewoon gastvrij, waardoor we ons direct op ons gemak voelden. Een pluspunt was zeker de aanwezigheid van een rookkamer in het hotel, waardoor we niet telkens buiten hoefden te staan. Het ontbijt was uitstekend verzorgd en smaakte heerlijk, met alles wat je maar kon wensen. De locatie was fantastisch, direct in het levendige centrum van Valkenburg. Enig minpuntje: de kamer was wat aan de warme kant en dat heeft onze slaap twee nachten wat verstoord. Over het algemeen is dit hotel zeer aan te bevelen, ondanks de twee wat mindere nachten. Ik denk dat we hier zeker nog eens zullen verblijven (in de winter).



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging10
  • Service10
  • Kindvriendelijkheid10

Ontmoet een buitengewoon gastvrije crew die je 's ochtends verwent met een smakelijk en goed verzorgd ontbijt!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging7
  • Service8

Een uitstekend hotel in het hart van het centrum. Het ontbijt is voldoende gevarieerd en wordt regelmatig bijgevuld. De kamers zijn ruim en goed onderhouden (wij verbleven in een medium tweepersoonskamer). De badkamer heeft een moderne uitstraling, maar de waterdruk is helaas niet optimaal (het is niet duidelijk of dit aan het hotel ligt of niet). De parkeergelegenheid is ook goed geregeld. Kortom, een perfecte keuze voor een weekendje Valkenburg.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging8
  • Service8
  • Kindvriendelijkheid10

Met het prachtige weer in het vooruitzicht hebben we last-minute besloten om nog een paar dagen naar Valkenburg te gaan en weer te verblijven in hotel Hulsman. Het verblijf was weer perfect: alles was goed verzorgd, schoon en sfeervol. Voor mij en mijn gezin is het echt dé ideale plek om een paar ontspannen vakantiedagen door te brengen. Het hotel ligt net aan de rand van het centrum, waardoor je binnen no-time in het bruisende hart van Valkenburg staat.





© 2007-2025 ReisChecker.nl