ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Alexandra

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging10
  • Service9

Dit hotel is perfect voor een fantastisch verblijf in Rome, met een gunstige ligging nabij een park en het centrum. De kamers zijn keurig en het ontbijt is heerlijk. Kortom, een uitstekende keuze voor een paar onvergetelijke dagen in de stad.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging9
  • Service9

Een charmant hotel met een nostalgische uitstraling. Wij verbleven in een comfortabele kamer aan de achterkant, ruim genoeg met een degelijke badkamer. Het uitzicht op de binnenplaats was niet zo spannend, maar eerlijk gezegd waren we toch niet van plan om de hele dag op onze kamer door te brengen. De locatie was perfect, dicht bij de Spaanse Trappen, Via del Corso en de Trevifontein. We hebben alles te voet gedaan, van het Vaticaan tot het Colosseum. Het is heerlijk om te verdwalen in de straatjes, want uiteindelijk kom je altijd wel weer op bekend terrein uit. Af en toe hadden we last van een regenbui, maar ach, liever dit dan op kantoor zitten, toch? Het enige minpuntje waren de opdringerige straatverkopers. Het was fascinerend om te zien hoe ze van koopwaar wisselden op het moment dat het begon te regenen, alsof ze opeens paraplu's tevoorschijn toverden.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging7
  • Service9

In november 2012 verbleven we hier voor 7 nachten. Ondanks eerdere negatieve geluiden over het ontbijt op internet, bleek dit erg mee te vallen. Het ontbijt was gevarieerd met heerlijke zoete en hartige opties, eieren, sappen, fruit en yoghurt. Onze kamer aan de binnenplaats op de vijfde verdieping bood een redelijk uitzicht dankzij de hoogte. De drukke en lawaaierige weg voor het hotel kan wel storend zijn als je aan die zijde een kamer hebt. Gelukkig is het café Alex prima: hier kan je genieten van een goede lunch en diner.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging10
  • Service10

De kamer was aan de kleine kant voor een duo, maar de douche was uitstekend! De hygiëne was top, met alles keurig schoongehouden.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit5
  • Service8

In de eerste week van september verbleven we in dit hotel dat we hadden geboekt via een touroperator. We wisten dat de kamer die we hadden geboekt een 'economiekamer' was met een 'Frans bed'. Wat we niet wisten, was dat het 'Frans bed' eigenlijk een smal bed van 1m30 breed was en de kamer zelf slechts 3 bij 3 meter was, met daarnaast nog een piepkleine badkamer. Het voelde allemaal nogal benauwend aan. Daarom hebben we ter plaatse besloten om een upgrade te nemen naar een standaard kamer tegen een toeslag van €30 per nacht. Deze kamer was gelukkig veel beter, met een goede airconditioning en geluidsdichte ramen, wat wel nodig was gezien de herrie van auto's die dag en nacht over het ventilatierooster van de metro voor de deur reden. Het ontbijt stelde helaas niet veel voor, dus hebben we ervoor gekozen om dit over te slaan. De locatie van het hotel was echter ideaal ten opzichte van het oude centrum en er was een metrohalte om de hoek.





© 2007-2025 ReisChecker.nl