ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Saint Sauveur

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging10
  • Service7

Het hotel heeft een prachtige renovatie ondergaan en de kamers stralen frisheid en moderniteit uit. Alles is tot in de puntjes verzorgd en netjes. Het personeel is uiterst vriendelijk en behulpzaam. Onze reservering via Groupon moesten we door omstandigheden verplaatsen, maar dit was geen enkel probleem en we werden zeer gastvrij ontvangen. Het wellness-gedeelte is een absolute aanrader: een goed werkende sauna, een mooi zwembad en een ontspannende whirlpool. Alles is brandschoon en heerlijk warm. De grootste aanrader van het hotel is zonder twijfel het restaurant Starckx. We hebben er voortreffelijk gegeten voor een eerlijke prijs. Echt een culinair hoogtepunt!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging10
  • Service10

Dit hotel is voor ons een favoriete plek geworden in het hart van de stad. Als een vaste bezoeker van Blankenbergen, kan ik zeggen dat de locatie van dit hotel echt ideaal is. Het ontbijt is heerlijk en de gastvrijheid is top. Onze kamers waren altijd schoon en luxueus ingericht. Het zwembad en de sauna zijn absoluut een meerwaarde. Het enige minpuntje is dat het water in de Jacuzzi soms aan de koude kant is. Kortom, een bijna perfecte plek om te verblijven!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging10
  • Service10
  • Kindvriendelijkheid7

Na het boeken van ons verblijf, hoorden we verschillende meningen over het hotel. We waren daarom erg nieuwsgierig wat we konden verwachten. Gelukkig bleek ons verblijf zeer aangenaam te zijn. Het personeel was vriendelijk, de kamer was comfortabel en schoon, en de ligging op slechts 50 meter van het strand was ideaal. Bovendien hebben we genoten van het uitstekende restaurant bij het hotel, waar we drie keer hebben gedineerd. Vooral het restaurant bood waar voor zijn geld. Zowel het hotel als het restaurant overtroffen de standaard normen die je in een kustplaatsje zou verwachten.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging10
  • Service8

Een locatie die alle ingrediënten heeft voor een ultieme genietervaring.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging10
  • Service10

Bij aankomst werden we zeer gastvrij ontvangen. Terwijl ik de auto parkeerde, werd onze bagage al naar de kamer gebracht. De kamer was modern en compact ingericht, maar zeer praktisch. Als roker was ik blij om te zien dat er speciale rokerskamers beschikbaar waren. We werden verwelkomd met een verfrissend glas Cava in het trendy restaurant StarckX. De inrichting was strak maar toch gezellig, en het personeel was uiterst vriendelijk en attent. De prijs van €39,50 voor een smakelijk driegangenmenu was zeker het geld waard. Persoonlijk vond ik de Michelin beoordeling aan de lage kant, slechts één bestekje leek wat weinig. Voor mij verdiende het restaurant minstens twee bestekjes en zelfs een Bib Gourmand vermelding. Er was een rokershoek in het restaurant en een aparte rooksalon bij de receptie, waar je rustig de krant kon lezen die daar beschikbaar werd gesteld.





© 2007-2025 ReisChecker.nl