ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Splendid

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Dit hotel doet denken aan vroeger tijden, zowel in uitstraling als in de houding van het personeel.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Alles verliep vlekkeloos, het personeel was ontzettend aardig en behulpzaam.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Een klassieke kamer met een verfrissend briesje van de airconditioning, een charmant balkon en personeel dat werkelijk fantastisch is. Het hotel straalt nog steeds de charme uit van de jaren 70-80, een tijd waarin duurzaamheid nog niet hoog op de agenda stond.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De locatie bood een adembenemend panorama vanaf het terras, waar je een wijds uitzicht over de baai had. Hoewel de kamers wat gedateerd waren, waren ze wel netjes en lekker koel dankzij de goed functionerende airconditioning. Het personeel was erg aardig en behulpzaam, wat het verblijf extra aangenaam maakte. Een minpuntje was dat het strand van het hotel vaak druk bezocht werd door de lokale bevolking, waardoor het soms te hectisch werd. Het zou fijn zijn als er een deel van het strand exclusief voor hotelgasten gereserveerd kon worden. Desondanks zou ik dit hotel aan iedereen aanraden, gezien de vele positieve aspecten.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Het hotel heeft een beetje een ouderwetse uitstraling en de airconditioning in de kamers kon niet goed op tegen de warme temperaturen. Zelfs 's nachts bleef het benauwd, met de airco die ook nog eens lawaai maakte. Het halfpension diner was in buffetvorm, maar de smaak liet te wensen over, het had meer weg van kant-en-klaarmaaltijden. Voor ons geen tweede bezoek aan dit hotel. Gelukkig bood het wel een prachtig uitzicht op de baai.



© 2007-2025 ReisChecker.nl