ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Spagna

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Hoewel de ligging en het personeel van het hotel uitstekend waren, liet de staat van het gebouw te wensen over. De aanwezigheid van een onaangename geur die door het hele pand verspreid was, inclusief in de kamers, was teleurstellend. Zowel de douche in de badkamer als de koelkast op onze kamer vertoonden gebreken. Bovendien ontdekten we schimmel op het plafond. Al met al, zou ik niet snel aanbevelen om hier te verblijven.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Geweldige locatie! Dit hotel bevindt zich op een toplocatie, dicht bij de kathedraal. De service is uitstekend en het personeel is erg vriendelijk. Toch zou de kamer wat opgefrist moeten worden met nieuwe stoffering en een grondigere schoonmaakbeurt. Beter geluidsisolatie zou wenselijk zijn.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

We kozen voor dit hotel vanwege de locatie en de prijs, nadat ons vorige hotel de prijzen verhoogde. Onze geplande twee overnachtingen werden echter teruggebracht tot één vanwege een treinstaking. Ondanks onze voorafgaande communicatie, konden we Florence niet bereiken en moesten we de volgende ochtend vertrekken. Bij aankomst vroegen we om een gedeeltelijke restitutie of korting voor een toekomstig verblijf, maar dit werd geweigerd. Het gebrek aan contact van de manager tijdens dit incident was teleurstellend en toonde een gebrek aan klantgerichtheid. Hierdoor zullen we niet meer terugkeren naar dit hotel.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

We zijn gisteren aangekomen en werden hartelijk ontvangen door de receptiemedewerkster. De locatie van het hotel is echt top, maar helaas kan ik niet hetzelfde zeggen over de staat van de kamer. Deze oogde gedateerd, klein en benauwd zonder uitzicht, en vooral ook erg gehorig. Dat is jammer, want er zit echt potentie in! Wel waren ze vriendelijk toen we onze bagage daar mochten achterlaten. De prijs is wel aan de hoge kant gezien de staat van de kamers.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Dit hotel bevindt zich op een fantastische locatie, op slechts een steenworp afstand van de prachtige kathedraal van Florence. Het personeel is ontzettend vriendelijk en beleefd, wat de ervaring des te aangenamer maakt. De kamer is compact maar redelijk schoon. Echter, de badkamer is wel erg krap met slechts twee vierkante meter, waardoor manoeuvreren bijna onmogelijk is. Helaas mist de badkamer een bidet en de ingebouwde douche lijkt meer op een hagelbui wanneer je hem aanzet. Een ander minpunt is het ontbreken van een lift, wat het wat lastig kan maken om met koffers 2 of 3 verdiepingen te beklimmen.



© 2007-2025 ReisChecker.nl