ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Falkensteiner Funimation Borik

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging7
  • Service5

Het hotel was oké, maar de inbegrepen drankjes lieten veel te wensen over. De koffie was bijna oneetbaar en sommige frisdranken waren zo slecht dat zelfs de ober ze niet wilde proberen. Hierdoor verdient dit hotel zeker geen 4 sterren.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging6
  • Service8
  • Kindvriendelijkheid10

Onze vakantie in dit hotel was fantastisch, vooral voor gezinnen met kinderen. De miniclub en activiteiten waren echt top en maakten het verblijf extra speciaal.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging10
  • Service10
  • Kindvriendelijkheid10

Onze vakantie duurde 9 nachten, van 19 tot 28 september. Het was fantastisch! Onze 3-jarige dochter voelde zich er meteen thuis, vooral dankzij de leuke Falky Club die ideaal is voor kinderen, vooral op regenachtige dagen. Over de glijbanen bij het strand maak ik me geen zorgen, ze kosten slechts 40 cent per keer en behoren niet tot het Funimation-gedeelte, maar tot de hele kuststrook met de camping en andere hotels. De oranje glijbaan bij het zwembad is gratis en het wellnesscomplex is zeer betaalbaar. Een dagtocht naar Zadar is echt een aanrader, het overtrof onze verwachtingen. We vonden alles geweldig in dit hotel. Kroatië gaat het helemaal maken! - Familie ten Westeneind uit Eindhoven



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging9
  • Service9
  • Kindvriendelijkheid9

Een prachtige en ruime kamer voor families met uitzicht op zee. Het diner was heerlijk en bood een uitgebreide keuze. Wat vooral leuk was voor de kinderen, was de aparte eethoek die beschikbaar was. Er was altijd pizza of pasta beschikbaar, wat een feest was voor de kleintjes. Zelfs de frietjes waren verrassend lekker. De locatie was ideaal, met directe toegang tot het strand. Het strand zelf was niet zo bijzonder (maar wel kunstmatig aangelegd, zodat je comfortabel kon liggen zonder op stenen te liggen). De animatie was geweldig en het personeel was zeer vriendelijk. Op slechts een uur rijden vind je Krka (Plitvice op 2 uur), wat ook prachtig is. Zadar is een leuke stad om te verkennen, hoewel je er vrij snel doorheen bent. Al met al een aanrader voor families met jonge kinderen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging7
  • Service7
  • Kindvriendelijkheid8

Ons verblijf in het hotel was een heerlijke ervaring! De inrichting was stijlvol en modern. We hebben genoten van het gevarieerde en smakelijke eten dat werd aangeboden. Kortom, een plek waar we zeker nog eens naar terug zullen gaan. De sauna was echt een verwennerij!





© 2007-2025 ReisChecker.nl