ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Eden

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging8
  • Service10

Dit hotel, gelegen in een betoverende groene omgeving op slechts 100 meter van de zee, biedt een ideale mix van rust en schoonheid. Een ontspannen wandeling van 20 minuten brengt je naar de schilderachtige oude stad en haven via een gloednieuwe promenade. Het buffet met heerlijke gerechten voorziet ruimschoots in alle behoeften. Het prachtige zwembad en de schone kamers dragen bij aan een onvergetelijk verblijf.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging8
  • Service8
  • Kindvriendelijkheid9

Dankzij een vooraf overgemaakte betaling hebben we dit hotel geboekt. Het eten is van goede kwaliteit en biedt voor elke gast wat wils. Het ontbijt is ook uitstekend verzorgd. Elke avond wordt er leuke animatie aangeboden. De kamers zijn prachtig en het personeel is zeer vriendelijk. Het zwembad is enorm, als een natuurlijke vijver. Het hotel is omgeven door een prachtig park en het is een mooie wandeling van een half uur naar Rovinj. Buiten het park zijn er rotsachtige strandjes te vinden. Er is ook internet en een klein winkeltje aanwezig.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging6
  • Service8
  • Kindvriendelijkheid7

Ik ben zojuist teruggekomen van een geweldige vakantie in Hotel Eden. Dit hotel is echt top! De kamers zijn prachtig, het eten is heerlijk, het personeel is ontzettend vriendelijk en er is zowel een mooi binnen- als buitenzwembad. Ook is er een handdoekenservice beschikbaar voor een borg van 50 kn. Ik kan dit hotel absoluut aanraden aan iedereen die op zoek is naar een fijne vakantiebestemming.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging9
  • Service10

Dit hotel heeft een ideale ligging, omgeven door bossen en dicht bij de zee. Het personeel is uiterst vriendelijk en het eten, zowel het ontbijt als het avondeten, is van hoge kwaliteit met een ruime keuze. Een wandeling naar Rovinj is een aangename ervaring, langs een prachtige boulevard langs de kust en de haven. Wij zijn al vier keer in dit hotel geweest en vooral in deze periode is het genieten, mede door het aangename weer. Er zijn volop wandelmogelijkheden, maar ook genoeg gelegenheid om eens een dagje te relaxen. Het zwembad is alleen al een bezoek waard, net als de algehele verzorging van het hotel.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging6
  • Service7
  • Kindvriendelijkheid10

Ons verblijf in hotel Eden was fantastisch! Het personeel was enorm behulpzaam en vriendelijk. Het culinaire aanbod was voortreffelijk, zowel tijdens het ontbijt als bij het buffet. Ondanks de drukte in de eetzaal, zorgde de goede akoestiek ervoor dat dit niet als storend werd ervaren. Het hotel was voornamelijk bezocht door Oostenrijkers, Italianen en Duitsers, wat voor ons juist een leuke verrassing was. Het zwembad was heerlijk, omgeven door voldoende ligbedden in een prachtige tuin met veel schaduwrijke plekken. De badhanddoeken voor bij het zwembad waren inbegrepen bij ons verblijf, wat erg handig was. Ook al bevinden zich rotsen achter het zwembad voordat je bij de zee komt, was het toch een aangename plek om te vertoeven. Het centrum van Rovinj was op loopafstand, maar voor de volgende keer nemen we onze eigen fietsen mee, aangezien dit ons een handige tip lijkt. Fietsen zijn overigens ook overal te huur. De kamers waren comfortabel en zeer netjes, bovendien was er weinig geluidsoverlast, wat we erg waardeerden. Ook voor kinderen was er genoeg te beleven. Al met al een absolute aanrader!





© 2007-2025 ReisChecker.nl