ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Apartmani Vickovic

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Van 14 tot 22 juli 2022 verbleven we in deze accommodatie en het overtrof onze verwachtingen. De eigenaren waren vriendelijk en behulpzaam, maar respecteerden onze privacy. Het appartement was brandschoon en van alle gemakken voorzien, van wifi tot airconditioning en een goed uitgeruste keuken. We sliepen als een roosje dankzij de rustige omgeving en de geluiddichte ramen. De locatie, op slechts 150 meter van het strand, met geleidelijke toegang tot de zee, was perfect voor ons. Het zeedierenpark was ook een leuke ervaring, met helder water en rustige strandjes in de buurt. Op slechts 15 tot 20 minuten loopafstand bevond zich de stad, met een haven en leuke activiteiten voor kinderen. En niet te vergeten de vele vijgenbomen die we ontdekten in de omgeving. Al met al raden we deze appartementen zeker aan voor een fijne vakantie!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De appartementen zijn zeer verzorgd en goed onderhouden, met een keuken die van alle gemakken is voorzien en comfortabele bedden en banken. Ze liggen op een rustige locatie nabij het strand en bieden een prachtig uitzicht op de bergen die aflopen naar de zee. Het centrum van PAG is op loopafstand en de eigenaren zijn zeer vriendelijk. Een echte aanrader voor een zorgeloos verblijf! Deze ervaring dateert van juli 2020.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De kamers zijn brandschoon en bieden een schitterend uitzicht vanaf het balkon. De omgeving straalt een serene rust uit, ideaal voor totale ontspanning. Bovendien bevindt het hotel zich op loopafstand van het strand en op slechts 20 minuten wandelen van het bruisende centrum. De vriendelijke en behulpzame eigenaren maken het plaatje compleet.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De appartementen hier zijn echt fantastisch: modern en brandschoon. De eigenaren zijn vriendelijk en staan altijd voor je klaar. Alles is aanwezig voor een onvergetelijke vakantie. De ligging is ideaal, vlakbij het strand met een eenvoudige toegang. Je bent er in slechts 3-5 minuten lopen, zo'n 150-200 meter verderop. Het is een rustige locatie, iets buiten het drukke centrum, met een prachtig uitzicht over de baai vanaf het balkon. Een ontspannen wandeling naar het centrum duurt slechts 20-25 minuten. Een perfecte plek voor gezinnen, zoals wij met 2 volwassenen en 2 kinderen. Echt een aanrader!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een absolute aanrader! Deze accommodatie is brandschoon en goed onderhouden, met volledig uitgeruste appartementen. Slechts een korte wandeling van 3 minuten naar het strand en 20 minuten naar het bruisende centrum van Pag, is het de perfecte uitvalsbasis voor reizigers die de drukte willen ontlopen en willen ontspannen, maar toch willen genieten van lokale bezienswaardigheden. Op slechts een uur rijden van Zadar is het ook een ideale locatie voor een ontspannen middagexcursie. Vergeet zeker niet de prachtige stranden aan de andere kant van het eiland te verkennen. De vriendelijke eigenaren respecteren de rust en stilte, waardoor gasten volledig tot rust kunnen komen. Doordat de villa aan het einde van de rij huizen op Pag staat, is het zeker de moeite waard om vanuit de stad de andere kant op te wandelen naar het uitkijkpunt om te genieten van het adembenemende uitzicht. De kinderen zullen dolblij zijn met het volleybalnet in de tuin, terwijl er ook een plek is om te barbecueën. Dank aan de eigenaren voor deze onvergetelijke ervaring!



© 2007-2025 ReisChecker.nl