ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Hvar

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De reisorganisator scoorde topcijfers op het gebied van klantenservice, snelle respons en inlevingsvermogen. Daarnaast waren de voorzieningen, culinaire ervaring en accommodatie van ongekende kwaliteit. Zeker een aanrader!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ondanks de wat gedateerde inrichting van de kamers, zijn ze wel keurig schoon en voldoen ze zeker aan de standaard van een 3-sterrenhotel. De ligging is prachtig, het eten is heerlijk en het personeel is ontzettend vriendelijk.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Terug naar het begin... Na een reis van 16 uur kom je op je bestemming aan, maar er is geen parkeerplaats. Ondanks dat je betaald hebt voor 3 bedden (tegen de volledige bedprijs), ontbreken de bedden. De kamer is piepklein en de receptioniste begrijpt niets. Oké, buitenlandse medewerkers brengen een extra bed dat duidelijk niet voldoet aan de behoeften. Op het balkon staat een emmer waarin het condenswater van de airco wordt opgevangen. Nou, je bent op vakantie en geniet van de schoonheid van Jelsa. Mocht je toevallig willen gaan sporten in de fitnessruimte, dan wacht je opnieuw teleurstelling. 3 cardio-apparaten kunnen niet echt een fitnessruimte genoemd worden. En over de parkeergelegenheid gesproken - de auto's die de parkeerplaatsen van het hotel bezetten, zijn voornamelijk van de gasten die in nabijgelegen appartementen verblijven en ze blijven daar dagen staan. Het eten is over het algemeen prima.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Bij aankomst in dit hotel wordt je direct begroet alsof je in een kroeg bent in plaats van een hotel. De parkeerplaats is een chaos en de receptie is verre van gastvrij. De lift werkt niet en bij het betreden van de kamer begint de nachtmerrie. De televisie uit het Tito-tijdperk functioneert niet en de vloer lijkt een broedplaats voor bacteriën. Het toilet en de douchecabine laten veel te wensen over en nergens is er ook maar een klein beetje comfort te bekennen. Zelfs op het balkon wacht je een onaangename verrassing met een lekkende airconditioner. Het hele gebouw ademt verwaarlozing, van roestige hekken tot smakeloos eten. Al met al is de enige positieve kant aan dit horrorhotel dat je het nooit meer zult vergeten. Een ervaring die alleen horrorliefhebbers kunnen waarderen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Na een kort verblijf met mijn gezin in dit hotel, kan ik met zekerheid zeggen dat we hier nooit meer zullen terugkeren. Het personeel was onvriendelijk en de gangen zagen eruit alsof ze al lange tijd niet waren schoongemaakt. Ondanks dat we drie maanden van tevoren hadden betaald, kregen we een kamer met uitzicht op het regenwoud in plaats van op zee, en ons verzoek om een andere kamer werd genegeerd. De zogenaamde all-inclusive service was ver te zoeken en er waren geen faciliteiten voor kinderen. Onze kamer zat vol mieren en de badkamer rook verschrikkelijk. Toen we het hotel moesten verlaten vanwege ziekte van ons kind en ze beloofden ons geld terug te geven, hebben ze slechts 30% teruggestort na veel gedoe. Kortom, het hotel toonde totaal geen interesse in onze tevredenheid. Ik geef het een 1/5, maar als het mogelijk was geweest, had ik het een 0/5 gegeven.



© 2007-2025 ReisChecker.nl