ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Theater

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging10
  • Service8

Het hotel is goed gelegen, dicht bij theaters, restaurants, het Rubenshuis en de Meir. Ik verbleef in een comfortabele kamer op de rustige zesde verdieping aan de voorkant, met een goed uitgeruste badkamer. Het personeel was vriendelijk en behulpzaam. Helaas was het ontbijt niet inbegrepen, maar het was wel vrij uitgebreid, hoewel er misschien wat meer keuze in beleg had mogen zijn. De broodjes waren een beetje smaakloos en niet knapperig genoeg naar mijn smaak. Gelukkig was er een parkeergarage beschikbaar met korting voor hotelgasten.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging9
  • Service7

De locatie van het hotel is fantastisch, vlakbij de schouwburg en op slechts enkele minuten lopen van de Meir. Binnen 10-15 minuten ben je in het historische centrum. De moderne uitstraling van de kamer en lobby is aantrekkelijk, maar de gangen en liften ogen wat verouderd. De kamer was gelukkig erg schoon en ruim genoeg. Een teleurstelling was wel dat de handzeep en douchegel bij aankomst al op waren (in grote knijpflessen aan de muur), hoewel er wel mini-flesjes op de wastafel stonden, maar deze waren de volgende ochtend ook leeg. Het was jammer dat deze niet werden bijgevuld na de schoonmaak. Toen we dit meldden bij de receptie, was de aangeboden oplossing dat het kamermeisje de volgende ochtend een flesje zou brengen, wat nogal onhandig leek. Ook de wifi liet te wensen over, telkens opnieuw inloggen met een complexe code was niet bepaald handig.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging8
  • Service8

Bij aankomst in het hotel werden we meteen teleurgesteld door de grootte van onze superior tweepersoonskamer. Het ontbrak aan een toiletborstel en het leek alsof het toiletpapier op was rantsoen stond. De hygiëne liet te wensen over, met zelfs schimmelplekken boven het raam. De muren in de gang waren vies en konden wel een likje verf gebruiken. Het ontbijt was karig en voor andere koffies dan normaal moest extra betaald worden. Al met al is het hotel sterk verouderd en biedt het niet de service die je van een 4-sterren hotel zou verwachten.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging9
  • Service6

Het verblijf was fantastisch en de kamer was brandschoon, precies zoals je mag verwachten. Ze hadden aan alles gedacht, het bed was comfortabel en de douche was heerlijk. Het personeel was uiterst vriendelijk en het ontbijt was prima verzorgd. De locatie was perfect, gelegen in het centrum bij de schouwburg en de vogeltjesmarkt, op loopafstand van alle bezienswaardigheden.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging7
  • Service6

De hotelkamer was lekker ruim en keurig ingericht, echt schoon ook. Het enige minpuntje was dat de badkamer bij het douchen snel overstroomde, omdat er geen bad was. Gelukkig maakten het vriendelijke personeel, het uitgebreide ontbijt en de rustige omgeving veel goed. Ik zou dit hotel zeker aanraden!





© 2007-2025 ReisChecker.nl