ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Thon Brussels Airport

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Het hotel is een betaalbare optie met gemiddelde hygiëne en is gelegen op een afgelegen locatie in de buurt van de luchthaven Zaventem, wat een industriële uitstraling heeft. Hoewel de omgeving niet uitnodigt om te verkennen, is het een aangename plek voor een overnachting. De parkeergelegenheid is aanwezig, maar lijkt niet voldoende te zijn voor alle gasten en kost € 20 per nacht, wat een verrassing kan zijn voor sommige bezoekers. De belofte van een privéparkeerplaats bij de boeking via een specifieke website bleek niet helemaal waar te zijn, aangezien er uiteindelijk extra kosten bij kwamen zonder voorafgaande vermelding. Een volgende keer zou ik wellicht kiezen voor een hotel in het centrum van Brussel, inclusief parkeergelegenheid.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Tijdens ons verblijf in dit hotel op de nacht van 29/04 - 30/04 verbleven we in kamer 109. De kamer was erg schoon en goed onderhouden. In tegenstelling tot andere recensies die we hadden gelezen, vonden wij de omgeving heel rustgevend. We wilden na een late check-in meteen gaan slapen na het douchen, maar helaas was het doucheputje niet goed schoongemaakt, waardoor we ons douchebeurt moesten inkorten. Ondanks het comfortabele bed, hadden we slechts één deken voor een queensize bed, wat eigenlijk te smal leek en eerder op een eenpersoonsbed leek. Dit resulteerde in meerdere keren 's nachts wakker worden omdat één van ons zonder deken eindigde. Het hotel op zich was oké, maar voor de prijs van 160 euro voor een standaard kamer hadden we meer kwaliteit verwacht.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Het personeel was ontzettend gastvrij en deskundig, en het ontbijtbuffet was verrukkelijk uitgebreid. Een perfecte tussenstop op weg naar je vakantiebestemming. Zeer aan te bevelen!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel is ideaal voor een overnachting voorafgaand aan je vlucht. De kamer was modern en schoon, handig gelegen nabij het vliegveld met parkeermogelijkheden voor tijdens je vakantie. Het bed was iets aan de harde kant, maar al met al was het een prettig verblijf. De receptioniste was bijzonder vriendelijk en regelde zelfs een taxi voor ons voor de volgende ochtend.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De kamer was keurig en netjes, maar helaas had de douchecabine een groot probleem. De opvangbak was bijna plat en er zat geen afdichting rond de glazen deur, wat resulteerde in wateroverlast in de badkamer telkens wanneer er gedoucht werd. De 24-uurs winkel bij de receptie rekende ook buitensporig hoge prijzen, bijvoorbeeld €4 voor een klein flesje cola. Het ontbijt was erg eenvoudig. Gelukkig was het personeel wel vriendelijk.



© 2007-2025 ReisChecker.nl