ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Ibis Expo-atomium Brussels

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Op de tweede verdieping hing een doordringende geur van sigaretten die zelfs de kamer binnendrong. De badkamer had dringend behoefte aan een nieuwe lamp en vertoonde sporen van schimmel in de douche. Bovendien produceerde de afzuiging een oorverdovend lawaai!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Op een steenworp afstand van de Expo (waaronder de ING Arena) gelegen. Gemakkelijk te bereiken. Dit ruime hotel beschikt over een gezellige bar. De service bij het inchecken was zeer vriendelijk. De kamer is aan de kleine kant, maar heeft een eigen toilet met een nette douche. Ook vind je er een televisie en een compact bureau. Het bed was comfortabel, maar er ontbraken een kluisje en een koelkastje. Helaas was er een sterke geur van natte honden in de kamer, die flink gelucht moest worden. Gelukkig hielp dit wel en hebben we uiteindelijk goed geslapen. De prijzen zijn wel aan de hoge kant. Een aanrader is om te gaan dineren bij brasserie Heyzel, op slechts enkele minuten loopafstand!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Het verblijf was geschikt voor een nacht, maar wel erg eenvoudig - wat natuurlijk te verwachten was en daar is niks mis mee. Wat wel belangrijk is om te vermelden, is dat de prijs aanzienlijk lager ligt dan wat je normaal in het centrum van Brussel betaalt.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Mijn ervaring in dit hotel was echt top! De dienstverlening was van hoge kwaliteit; het personeel was gastvrij, attent en altijd klaar om te helpen. De ligging was perfect, met alle voorzieningen binnen handbereik van het Expo-terrein. Het bed was heerlijk comfortabel en zorgde voor een zalige nachtrust. En het ontbijt? Gewoonweg geweldig! Een breed scala aan verse en smaakvolle gerechten. Echt een aanrader!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De ligging was ideaal en de kamer overtrof onze verwachtingen met zijn ruimte. Hoewel de bedden aan de harde kant waren, was dit geen issue voor ons verblijf van één nacht. Het personeel was uiterst vriendelijk, al sprak niet iedereen vloeiend Nederlands.



© 2007-2025 ReisChecker.nl