ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Were-di

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit1
  • Ligging6
  • Service1
  • Kindvriendelijkheid1

Bij aankomst was het even zoeken naar de juiste ingang van het hotel, die later bleek de ingang van het restaurant te zijn en helaas gesloten was. Na wat onhandig wachten opende uiteindelijk de kok de deur en werden we door een doolhof van bar en keuken naar de receptie geleid. De eigenaar leek niet echt de behoefte te hebben om te praten en gaf ons snel de sleutels, zonder verdere uitleg. De familiekamer die we geboekt hadden voor 3 volwassenen, bleek slechts te bestaan uit één tweepersoonsbed en een vergeten rode stoffige sofa als alternatief. Het was duidelijk dat de stofzuiger en de rode sofa elkaar al lange tijd niet hadden gezien. Omdat er geen andere optie was, hebben we met z'n allen op het tweepersoonsbed geslapen. Het ontbijt was ook teleurstellend, er was weinig keuze, de eierkoker werkte niet en al het eten was op.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging5
  • Service9

Een heerlijk culinair weekend gehad, genoten van heerlijk eten en een uitgebreide selectie wijnen. De kamers waren comfortabel en smaakvol ingericht voor ons twee, en de service was vriendelijk. We zullen zeker nog eens terugkomen! Groetjes



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit5
  • Ligging6
  • Service5

Bij aankomst in het hotel valt meteen de aantrekkelijke uitstraling en goed onderhouden uitstraling op, maar helaas wordt dit snel overschaduwd door het onvriendelijke welkom van de eigenaresse. De kamer voor twee volwassenen en twee kinderen is aan de kleine kant en er is weinig te doen in het hotel zodra de kinderen op bed liggen. De badkamers zijn duidelijk toe aan renovatie, hoewel de bedden wel comfortabel zijn. Het restaurant ziet er prachtig uit, maar biedt helaas weinig voor kinderen (een veelvoorkomend probleem in dit soort gelegenheden). Het eten is smakelijk, echter het ontbijt is beperkt en als je later komt, is er al veel op en wordt dit niet meer aangevuld - niet toegankelijk om dit aan te kaarten bij het personeel.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging4
  • Service3

De website deed grote beloftes over een chique hotel met een bourgondische sfeer bij de zee, perfect voor een verwenweekend. Helaas bleek de realiteit anders: een opgeknapt gebouw in een steegje. Het restaurant zag er prachtig uit (al werd het uitzicht verstoord door shovels voor het raam), maar de hotelkamers voldeden niet aan de verwachtingen; sober, klein, slecht matras en treurige sanitaire voorzieningen. De beloofde sauna was buiten gebruik. Het restaurant serveerde goed eten, maar ook hier viel het tegen. Het ontbijt was uitgebreid en goed. Als het hotel gedeelte dezelfde kwaliteit kan bereiken als het restaurant, zou de belofte waargemaakt kunnen worden. De gastvrouw zal echter vriendelijker moeten worden. Kortom, geen aanrader!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging8
  • Service8

Wij waren zeer tevreden over het pakket dat we geboekt hadden. De keuken was fantastisch met heerlijke en overvloedige gerechten. Dit smaakt zeker naar meer.





© 2007-2025 ReisChecker.nl