ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Novotel Bruxelles Est

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Na een dagje Walibi verbleven we voor één nacht in dit hotel. Het hotel ligt op loopafstand van Walibi, wat erg handig is omdat je dan parkeerkosten van 13 euro kunt besparen. De ontvangst was hartelijk en de kamers en badkamers zagen er geweldig uit - alles was brandschoon. De bedden waren comfortabel en de tussendeur tussen onze kamer en die van de kinderen was praktisch. Het was ook fijn om te weten dat er een zwembad was. Terwijl de kinderen aan het zwemmen waren, genoten wij van het terras met uitzicht op het zwembad. De directe omgeving van het hotel was niet echt aantrekkelijk - we hadden moeite om een restaurant te vinden en uiteindelijk hebben we het avondbuffet in het hotel geboekt. Helaas vonden we het eten van het avondbuffet, zelfs voor de lage prijs, niet zo lekker. Het ontbijt daarentegen was geweldig, met veel keuzes en de mogelijkheid om zelf wafels te bakken. Het personeel was vriendelijk en attent. Al met al zeker een plek om terug te komen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is tot in de puntjes verzorgd en biedt een heerlijk ontbijt en gastvrije service. De kamers zijn lekker ruim en de bedden liggen heerlijk comfortabel. Een absolute aanrader voor een fijn verblijf!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Bij aankomst bleek dat de belofte om ook Nissan op te laden niet werd nagekomen en dat was een flinke tegenvaller. We hadden verwacht om twee aparte bedden te hebben, maar in plaats daarvan hadden we slechts één groot bed. Het ontbijt liet ook te wensen over, met kruimels op elke vrije tafel en op de banken. Er was zelfs geen melk voor in de koffiemachine, en de cornflakes waren oud en taai. Daarnaast was de sojamelk op en kon niet worden bijgevuld, en de ham was verkleurd. Al met al was dit de slechtste ervaring die we ooit hebben gehad in een Accor hotel.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel is over het algemeen goed, maar het was vervelend dat we twee opeenvolgende dagen moesten vragen om een broodmes. Gelukkig maakte het heerlijke ontbijt en de prachtige kamers veel goed.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Op steenworp afstand van Walibi Belgium, met een korte autorit naar een enorme Carrefour supermarkt. Het hotel biedt Tesla-oplaadpunten op het terrein, perfect voor onze tijd bij Walibi. Hoewel de buitenkant van het hotel enigszins streng oogt, is het van binnen fantastisch. De kamers zijn voorzien van airconditioning en een koelkast.



© 2007-2025 ReisChecker.nl