ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Prinse

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De locatie was echt top, met een super service en enorm vriendelijk personeel! Wij verbleven in de Drakenkamer en dat was echt een unieke ervaring. Het voelde alsof we in een totaal andere wereld waren beland, het was magisch. Het was alsof je door een spiegel stapte en plotseling... wauw! Echt een aanrader voor iedereen die iets bijzonders wil ervaren.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Ons verblijf in deze betoverende bed & breakfast was echt een ervaring om nooit te vergeten. Vanaf het moment dat we binnenstapten, werden we meegevoerd naar een magische wereld. De ochtend werd perfect afgesloten met een verrukkelijk ontbijt en hartelijk contact met de eigenaar.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Het verblijf in deze Bed & Breakfast was een fantastische ervaring. De kamer was schitterend ingericht met een combinatie van authentieke details en moderne luxe. Het persoonlijke contact met de eigenaar maakte het verblijf extra bijzonder. Een echte aanrader voor wie op zoek is naar een unieke overnachting.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De kamer is ruim opgezet met een gezellig zitgedeelte en een comfortabel slaapgedeelte. Het design van de badkamer is wat apart, met een apart toilet en de bad/douche combinatie in de slaapkamer, inclusief wastafel. Dit kan wat onhandig zijn voor gasten die niet als stel reizen. Daarnaast is er weinig ruimte om je bagage achter te laten als je nog even de stad in wilt.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Een bijzondere plek midden in het bruisende centrum, met een unieke inrichting die zeker aanspreekt voor wie van iets anders houdt. Bij aankomst vielen wel enkele minpunten op, zoals de rommelige entree met een versleten vloer en een gevaarlijk loszittende trapleuning. De kamer en het keukentje zijn prachtig ingericht, maar de wc is wat saai en het kraantje zit los. De trap naar boven is ook niet erg handig, vooral voor mensen die wat minder goed ter been zijn. In het weekend kan het behoorlijk lawaaierig zijn, dus lichte slapers moeten hier rekening mee houden. De communicatie met de eigenaar liet te wensen over; we hebben hem niet gezien en konden daardoor het ontbijt niet regelen. Al met al is deze plek een aanrader voor wie op zoek is naar een unieke ervaring in het centrum, maar er zijn zeker nog verbeterpunten nodig.



© 2007-2025 ReisChecker.nl