ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Maraboe

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De ligging van dit hotel in het hart van Brugge is prachtig. Het personeel is uiterst vriendelijk en behulpzaam. Hoewel het ontbijt wat eenvoudig is, biedt het voldoende variatie voor de prijs die je betaalt. Voor reizigers met de auto is de parkeergelegenheid een aanrader, vooral als je van plan bent om tussendoor andere steden zoals Ieper, Kortrijk, Gent te bezoeken of gewoon een film in de bioscoop te pakken. De kamers zijn smetteloos schoon en worden dagelijks goed onderhouden. We werden hierheen verplaatst vanuit een ander hotel en als we van tevoren hadden geweten hoe fantastisch dit hotel was, zouden we zonder aarzeling hier hebben geboekt.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wat een schitterende setting en werkelijk een juweel van een hotel. Bij aankomst werden wij vriendelijk begroet en begeleid naar onze kamer. Eenmaal daar was alles tot in de puntjes verzorgd. De kamer was brandschoon en het bed en kussen waren van uitstekende kwaliteit. Ik heb werkelijk heerlijk geslapen bij hen, het was echt fantastisch. Onze kamer werd zelfs nog eens opgeruimd en we kregen nieuwe handdoeken, wat niet gebruikelijk is voor een verblijf van twee nachten. Als je op zoek bent naar een accommodatie in Brugge, dan kan ik dit hotel zeker aanbevelen.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een prachtig hotel met een gunstige ligging nabij het centrum en alle bezienswaardigheden. Het ontbijt is misschien wat beperkt, maar wel erg smakelijk. De prijs/kwaliteit verhouding is perfect in balans. En als je snel bent, kun je zelfs parkeren bij het hotel.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De kamers zijn compact maar toch gezellig, en eigenlijk heb je ook niet meer ruimte nodig. De ontvangst is ontzettend hartelijk en de locatie is fantastisch, midden in het bruisende centrum van Brugge. Bovendien is het handig dat je een parkeerplaats kunt huren.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De kamer is compact voor drie personen, maar wel fris en modern ingericht. Vooral de ruime badkamer is een pluspunt, al is het jammer dat er geen kledingkast aanwezig is. Het hotel bevindt zich direct aan het 't Zand, waardoor het perfect gelegen is om de stad te ontdekken. Wel kan er af en toe een eigenaardige rioollucht door de kamer en het hotel waaien.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl