ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Istra

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Fantastisch hotel! Het prachtige uitzicht, de uitstekende service en het bijzonder vriendelijke personeel maken dit echt een tophotel. Ze staan altijd voor je klaar en zorgen ervoor dat alles er tiptop uitziet. Een speciaal bedankje aan Victor, Alex, Jozef en alle andere medewerkers bij de bediening en receptie, jullie hebben onze vakantie onvergetelijk gemaakt. We zullen zeker terugkomen naar dit geweldige hotel!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De kamer is knus, vooral de badkamer is wat aan de kleine kant. De deur kan niet helemaal open zonder het toilet te raken. De airco maakt wat geluid en de isolatie is niet geweldig, je hoort de buren. Het ontbijt is goed voor de eerste dagen, daarna wordt het wat eentonig. Het avondeten varieert soms, maar kan ook repetitief zijn. Geen kingsize bed, maar twee enkele bedden tegen elkaar geschoven. Het plafond heeft wat vreemde vlekken. Parkeren kost extra, of het nu op de parkeerplaats is of op straat. Gelukkig hoeven Belgen niet te betalen, aangezien de boetes niet naar België gestuurd kunnen worden. Het hotel en de parkeerfirma beweren van wel, maar dat is niet waar. Het zwembad kan wel een opknapbeurt gebruiken, met kapotte tegels en vies zeewater. Een kiezelstrand bevindt zich op redelijke afstand. Het hotel rekent extra voor ligstoelen aan het water. De airco werkt goed, maar maakt lawaai. De bedden zijn comfortabel en de kamers worden dagelijks schoongemaakt. Het is een ideale bestemming voor een autovakantie met beter weer dan in België. Vergeet niet om lokale Kuna's te wisselen om oneerlijke wisselkoersen te vermijden.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

We hebben met ons gezin een verblijf van 4 nachten geboekt tijdens onze rondreis. Het hotel was uitstekend, met een moderne uitstraling en heerlijk eten! Zowel het ontbijt als het buffet waren top. Het parkeren kan prijzig zijn, maar houd hier rekening mee bij het plannen van je reis (en zorg voor gepast geld!). De kamers waren een beetje aan de kleine kant, maar voldeden prima. Het hotel ligt direct aan zee, aan de Lungmare met talloze winkeltjes en eetgelegenheden, een levendige badplaats. Het zwembad heeft zout water, wat een leuke afwisseling was voor de kinderen. Vaak waren ligbedjes gratis als je maar een uurtje of twee bleef liggen, in overleg met het personeel. Het kiezelstrandje was klein (dus waterschoenen zijn handig), maar het water was helder en perfect voor een verfrissende duik. Na een dag besef je pas echt hoe prachtig deze plek is, bedankt Istra!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ik heb genoten van mijn verblijf in dit prachtige hotel, al was mijn eerste kamer ter grootte van een bezemkast. Ondanks dat ik gedwongen was om daar een nacht door te brengen vanwege volgeboekte kamers, kreeg ik de volgende dag gelukkig een schitterende kamer met voldoende ruimte toegewezen. Dank daarvoor!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit prachtige hotel heeft een knusse ligging aan het water. De kamers stralen eenvoud en netheid uit, maar helaas was het lastig om de temperatuur naar wens in te stellen. Het diner verliep in buffetvorm, met enigszins beperkte keuze. Gelukkig was het drinken tijdens het diner gratis, wat zorgde voor een extraatje.



© 2007-2025 ReisChecker.nl