ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Girandella Tourist Village

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging9
  • Service5

Wij sluiten ons aan bij de ervaring van de familie Buring. Dit hotel is echt een aanrader: heerlijk eten, prachtige omgeving en een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding. Toch raden we af om hier in mei/juni te verblijven. Vorig jaar werden we behoorlijk gestoord door een groep tieners op schoolreis. Ze kwamen met bussen vol tegelijk aan en bleven tot laat in de nacht lawaai maken door met deuren te smijten en luidruchtig te zijn.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging5
  • Service10
  • Kindvriendelijkheid6

Dit hotel is echt top! Alles is super verzorgd en schoon, en het eten is heerlijk met veel keuzemogelijkheden. Het personeel is ontzettend vriendelijk en behulpzaam, vooral hostessen Riva en Maja verdienen een pluim! De omgeving is ook prachtig. Het enige minpuntje is dat er enorm veel trappen zijn, wat het minder geschikt maakt voor mensen die moeite hebben met traplopen of voor ouderen. Desondanks hebben wij enorm genoten en zouden we zeker nog eens terugkomen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit5
  • Ligging10
  • Service10
  • Kindvriendelijkheid6

Bij aankomst bij het imposante gebouw maakte het een goede indruk, maar ons verblijf was in het deel dat ze Saturnus noemen. De kamers waren niet bepaald schoon en modern, ondanks dat er sprake was van renovatie volgens de gasten. Overal in de badkamers was schimmel te vinden, het tapijt vertoonde grote vlekken en er waren overal scheuren op het balkon. Het geheel voelde oud en vervallen aan! Desondanks was de locatie echt fantastisch! De mensen waren ontzettend vriendelijk. Het eten in het restaurant liet te wensen over, maar gelukkig zijn er genoeg andere eetgelegenheden waar je heerlijk kunt dineren!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging9
  • Service8
  • Kindvriendelijkheid6

Een absolute winnaar! Voor een zeer redelijke prijs krijg je hier echt waar voor je geld. De prachtige omgeving, heerlijke gerechten en de uitstekende hygiëne maken dit verblijf onvergetelijk. Ik kan niet wachten om hier weer terug te keren!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging10
  • Service6

Toen we bij Village Girandella aankwamen, waren we verrast om te ontdekken dat het eigenlijk een hele verzameling hotels is, allemaal met de naam Girandella. Elke keer weer spannend dus welk hotel je toegewezen krijgt! Gelukkig lijken de hotels niet heel erg van elkaar te verschillen, behalve dat sommige iets verder van het hoofdgebouw (waar ontbijt en diner geserveerd worden) en het strand liggen en je dus wat meer moet lopen of klimmen. De kamers waren misschien niet zo indrukwekkend, maar de gezelligheid moet je zelf meebrengen (niet ongebruikelijk voor een 2-sterren hotel). Gelukkig maken de prachtige stranden alles goed! Het hotel heeft wel zo'n 10 kleine kiezelbaaien met kristalhelder blauw water, echt heel gezellig. Langs de boulevard kun je naar het centrum van Rabac wandelen, zo'n 15 minuten verderop. Rabac is een charmant en niet al te toeristisch stadje. De beruchte trappen waar iedereen over praat, vielen eigenlijk best mee! Het eten was lekker en gevarieerd, alleen ontbrak het in de eetzaal wat aan sfeer. Gelukkig was het terras daarintegen erg gezellig en bood een geweldig uitzicht. Dus al met al is Girandella zeker een aanrader!





© 2007-2025 ReisChecker.nl