ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Residentie Le Parvis

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

In het restaurant van dit hotel hebben we twee keer heerlijk gegeten voor een zeer redelijke prijs. De gerechten waren van hoge kwaliteit en met zorg bereid. We hebben genoten van diverse lekkernijen zoals kroketten, kabeljauw, vissticks, tartaar en forel. Vooral de frieten en wafels verdienen een speciale vermelding, ze waren verrukkelijk gebakken. De bediening was over het algemeen professioneel, vriendelijk en attent. Eén medewerker kan nog wat bijscholing gebruiken, aangezien ze vergat bordjes neer te zetten voor onze gedeelde antipasti schotel en vergat te informeren of we nog een dessert wilden nadat de hoofdgerechten waren afgeruimd.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is werkelijk een pareltje! Het eten is voortreffelijk en de prijs-kwaliteitverhouding is meer dan oké. Een absolute aanrader, zonder twijfel vijf sterren waard. We kijken er al naar uit om deze zomer zeker nog eens terug te keren.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Vanmiddag was mijn laatste lunch met mijn oma in dit restaurant. De afgelopen 24 jaar heb ik hier ontzettend genoten van de heerlijke gerechten. Ik ben enorm dankbaar voor al deze mooie herinneringen die we hier hebben gemaakt. Cheers op alle goede tijden!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

We hebben hier van een voortreffelijk diner genoten! De setting is ruim en biedt genoeg privacy om gezellig te tafelen, zelfs met een grote groep. Het eten was voortreffelijk en de bediening was top. Zonder twijfel komen we volgend jaar weer terug, zoals we dat elk jaar gewend zijn!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Uitstekende uitvalsbasis voor prachtige wandelingen, met vriendelijke service en een heerlijk restaurant om te genieten. De ambiance is warm en gastvrij. De prijs-kwaliteitverhouding is absoluut in orde. We kijken ernaar uit om hier nog eens terug te komen. Bedankt, Johan & Monique.



© 2007-2025 ReisChecker.nl