ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Cajou & Europe

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging8
  • Service9

Onlangs verbleven we vier dagen in dit hotel met een speciaal arrangement voor senioren. Onze kamer bevond zich in het hoofdgebouw en was ruim en brandschoon. Het personeel en de eigenaren waren bijzonder vriendelijk. Enige minpuntje was de beperkte parkeergelegenheid.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2
  • Ligging6
  • Service5
  • Kindvriendelijkheid3

De enige pluspunt van dit hotel is de nabijheid van Plopsaland. Toen we aankwamen, waren de heren aan de receptie druk met elkaar aan het discussiëren voordat ze ons überhaupt hielpen. De kussens waren te klein, de bedden kraakten en de bedden van de kinderen waren erg pieperig... Een andere kamer had een wekker die 12 uur lang afging. Toen we dit meldden bij de receptie, was het enige antwoord dat we kregen: "Ja, dat weten we..."



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging10
  • Service9

Dit hotel is zeker geschikt voor een weekendje weg, maar het ontbijt liet wat te wensen over. Wanneer je rond 10 uur aanschoof, was er niet veel keuze meer. Gelukkig waren we wel erg tevreden over de kamer. Echter vonden we de prijs wel wat aan de hoge kant.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit3
  • Ligging1
  • Service3

Mijn partner en ik besloten om uit eten te gaan op de avond voordat het restaurant zou sluiten voor het jaarlijkse verlof. Helaas was onze ervaring allesbehalve geslaagd. De frietjes waren meer bruin dan knapperig, de steak was taai en de groenten leken al eerder opgegeten te zijn. Dit terwijl de vader van de eigenaar nota bene les geeft op de Hotelschool in Koksijde... dit laat te wensen over!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit3
  • Ligging7
  • Service10
  • Kindvriendelijkheid7

Tijdens de prachtige paasdagen verbleven we in dit hotel, dat perfect gelegen is net achter het strand. Echter, we hadden niet kunnen hopen op beter weer. Onze kamer keek uit op een levendige straat waar trams en veel verkeer langs kwamen. Hierdoor was het erg benauwd in de kamer en konden we het raam niet open laten vanwege het lawaai van de straat en luide mensen in de late avond en vroege ochtend. De kamer zelf was erg verouderd en versleten, met een badkamer die vies was en een sterke urinegeur verspreidde. De toiletpot bleek zelfs te lekken, waardoor er urine op de vloer lag. Om het af te maken kon de douchedeur niet eens sluiten en kwam de ventilatie rechtstreeks uit de keuken, waar ook gerookt werd. Het ontbijt was redelijk, maar er was weinig keuze in eiergerechten en de croissants waren op.





© 2007-2025 ReisChecker.nl