ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel City Flats

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De appartementen zijn geweldig: ruim, schoon en betaalbaar in vergelijking met andere opties. Hoewel de locatie misschien niet de meest handige is wat betreft transport, ligt het wel op slechts 15 minuten lopen van het centrum.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Goede prijs per nacht, maar de essentiële voorzieningen waren niet aanwezig, zoals toiletpapier en handzeep. Ondanks dat we erom vroegen en het bevestigd werd, werd het binnen 5 dagen nooit schoongemaakt.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een prachtig appartement met veel ruimte en uitstekende voorzieningen. De locatie is perfect, op slechts een korte wandeling van 15 minuten naar het centrum! De service was geweldig, ik mocht zelfs 2 uur eerder inchecken! Ik raad het zeker aan!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De ligging van dit hotel is top, vlakbij de metro. Parkeren met de auto kan wat lastiger zijn en het verkeer kan soms wat vastlopen. De kamers zijn ruim en gezellig. Het is er redelijk rustig en over het algemeen was ik best tevreden tijdens mijn verblijf van 4 dagen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit ruime appartement op de achtste verdieping is perfect voor niet-rokers en biedt een prachtig uitzicht en rust. Hoewel de meubels wat gedateerd zijn, is alles wat je nodig hebt aanwezig: van handdoeken en shampoo tot kookgerei en beddengoed. Het in- en uitchecken is zeer flexibel, en je kunt zelfs gemakkelijk uitchecken door de magnetische kaart in de brievenbus te deponeren. De sfeer is warm en het bed en de grote bank zorgen voor comfort. Met de WiFi en de televisie kun je zelfs je Xbox aansluiten. De sanitair is gescheiden van de badkamer, wat handig is. Op de begane grond zijn automaten voor water, snacks en Nescafé. Het gebouw is gemakkelijk bereikbaar vanaf Brussels Noord station, hoewel de buurt 's avonds niet ideaal is. Maar binnen loopafstand vind je nachtclubs, restaurants en supermarkten. Let op de verschillende deuren in het gebouw: rechts leiden naar de appartementen, in het midden naar een club en links naar het kantoor van de conciërge waar je kunt betalen. Betaling is mogelijk met creditcard of contant geld, en hoewel Frans de voertaal is, kun je met basis Engels je ook redden.



© 2007-2025 ReisChecker.nl