ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Fort Canning Lodge

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De akoestiek is belabberd en het ontbreekt aan warm water. De douche voelt aan als een rollercoaster van temperaturen en de waterdruk laat te wensen over. Het bed is te krap voor comfort en lijkt beter geschikt voor een kinderwagen.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

De kamer liet qua hygiëne sterk te wensen over, met haren en afgeknipte teennagels die her en der verspreid lagen. Ondanks onze verzoek aan de conciërge om schoon te maken, bleef het personeel afwezig, zelfs na een lang wachten. De teleurstellende omstandigheden en gebrekkige service deden ons besluiten om vroegtijdig uit te checken en naar een gerenommeerd viersterrenhotel te verhuizen. Onze ervaring week helaas af van de lovende recensies die we online hadden gezien; potentiële gasten dienen hiervan op de hoogte te zijn.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De prijs van het verblijf balanceert tussen betaalbaar en duur. De locatie is uitstekend, en de badkamer is voorzien van een handige sproeikop (let op: deze zit aan de linkerkant). Toch heeft de kamer wat minpunten: het is wat verouderd, ruikt muf en de schoonmaak laat te wensen over. Op de derde dag van mijn verblijf werd er niet gestofzuigd en ook werden toiletpapier en tissues niet aangevuld als ze op waren. Een tip voor toekomstige gasten: vraag om een kamer ver van de lift, aangezien geluid van buiten duidelijk hoorbaar is in de kamer vanwege gebrekkige geluidsisolatie.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Telkens wanneer ik Singapore bezoek, kies ik voor dit hotel. De vorige keer dat ik hier verbleef met mijn zieke moeder, werd ik overweldigend ondersteund door het attente personeel. Het restaurant beneden was een verademing, met voldoende ruimte, netheid en redelijke prijzen, wat erg handig was gezien de mobiliteitsproblemen van mijn moeder. Deze keer reisde ik met mijn kind en werd ik begroet door ongelooflijk vriendelijk personeel. Ondanks mijn gebrekkige Engels namen ze geduldig de tijd om dingen uit te leggen, wat mijn kind hielp bij het oefenen van de taal. De kamer was ruim, met een vorstelijke douche en toilet. Ze voorzagen in al onze behoeften, van shampoo en zeep tot tandenborstels. Het schoonmaakpersoneel was ook ongelooflijk vriendelijk en zorgde voor een smetteloze kamer. Het personeel was zo attent en behulpzaam dat de stress van reizen met een kind aanzienlijk verminderde, zelfs als ik vragen had of iets verkeerd deed. Ik wil mijn dank uitspreken aan YAZID, YUN TING, ARIANNA, NIZAM, en YUSSAINI - jullie maakten ons verblijf perfect! We zullen zeker terugkomen. Het zou jammer zijn als het hotel overvol raakt, maar de locatie is ideaal, de prijzen zijn redelijk en het personeel is buitengewoon vriendelijk!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Uitstekende locatie nabij metro en bezienswaardigheden. Hoewel de kamers wat ouderwets zijn, zijn ze van alle gemakken voorzien. Geniet van het heerlijke zwembad met gratis handdoeken. Het personeel is vriendelijk en behulpzaam. Een absolute aanbeveling voor een aangenaam verblijf.

Melden


Reisperiode: januari 2015

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging5
  • Service6
  • Kindvriendelijkheid6
  • Verzorging6
  • Voorzieningen7

Voor Singapore begrippen redelijk geprijsd hotel. Centraal gelegen maar op een wat moeilijk te vinden locatie bij een groot park. Via een lift in een naast gelegen parkeergarage komt men in Orchard Road, de grote winkelstraat. Er is een zwembad, en de kamers zijn redelijk comfortabel.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl