ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Camping Italia

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Al meerdere jaren op rij is deze camping onze favoriete bestemming en dat is niet zonder reden. Het bevalt ons telkens weer uitstekend. Recentelijk hebben ze een zwembad toegevoegd en zijn er nieuwe mobile homes met prachtige veranda's bijgekomen. Ook dit jaar hebben we weer geboekt en nemen we enkele kinderen en kleinkinderen mee. Het is een gezellige camping met voldoende ruimte en altijd vriendelijk personeel. Vanaf de camping wandel je zo naar het strand waar je heerlijk kunt ontspannen onder een parasol. In de omgeving vind je levendige boulevards en uitstapjes naar San Marino en Cattolica zijn zeker de moeite waard. Kortom, een absolute aanrader voor iedereen die wat ontspanning zoekt. Een topbestemming!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De camping is compleet gerenoveerd en straalt nu een nette en verzorgde uitstraling uit, met enkel stacaravans. Het receptiepersoneel is vriendelijk en behulpzaam en lost kleine problemen direct op. In het restaurant is het personeel nog wat onervaren en onhandig, waardoor sommige gerechten niet helemaal goed lukken. Het terras heeft echter te weinig zitplekken zodra het restaurant sluit. De campingwinkel is uitgebreid, maar iets prijziger. Het zwembad is eenvoudig, maar goed onderhouden, en er zijn faciliteiten zoals padelbanen, een hondenzwembad, een hondenstrand en diverse sportmogelijkheden op het strand. De auto moet geparkeerd worden op een centrale parkeerplaats en niet bij de caravan. Over het algemeen is het een mooi aangelegd park met voornamelijk nieuwe en fraaie accommodaties. Het centrum van Rimini is te ver om te lopen, maar goed bereikbaar met Lime stepjes, al kost dit wel ongeveer 6,- per enkele reis. Kleine minpuntjes zijn dat de animatieshows voornamelijk in het Italiaans zijn, terwijl meer dan de helft van de gasten deze taal niet spreekt. Echter, het animatieteam is wel erg vriendelijk en enthousiast. Op het strand zijn de prijzen voor ligbedden en parasols hoog en je mag niet zomaar ergens met een handdoek gaan liggen, dit wordt strikt gehandhaafd. Enkele pluspunten zijn de vernieuwde en goed onderhouden uitstraling van het park, het mooie strand met goede faciliteiten, de levendigheid van Rimini, de fraaie accommodaties, het vriendelijke personeel en de (gratis) goede Wifi-verbinding.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Gedurende 2,5 weken verbleven we in een prachtig chalet voor 4 personen. Bij aankomst werden we vriendelijk ontvangen en met een golfkarretje naar onze plek gebracht, zonder auto's die het park vervuilen. Het chalet was modern en schoon, de bedden comfortabel, hoewel de douche soms wat aan de frisse kant was. Het park zelf was goed onderhouden en het zwembad werd goed bewaakt door attente badmeesters. Tijdens ons verblijf zagen we dat het strand volledig werd vernieuwd en er een nieuw strandrestaurant werd geopend, waar we altijd vriendelijk werden geholpen. Het strand was onberispelijk schoon, inclusief de toiletten. Helaas moesten we betalen voor het hondenzwembad, wat weinig gebruikt werd, maar de speeltuin was gelukkig wel gratis toegankelijk. Het park en de omgeving waren zeer hondvriendelijk, hoewel sommige personeelsleden bij de receptie moeite hadden met Engels en Duits. Het restaurant serveerde heerlijke pizza's en het personeel was erg behulpzaam. Het strandgedeelte was prachtig ingericht met houten vlonders en groen, waardoor het een aangename sfeer had.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De afgelopen zomer genoten we van een geweldige vakantie op deze camping met onze familie en vrienden (4 gezinnen). De camping was ongelofelijk schoon, georganiseerd en rustig, zonder auto's wat erg prettig was. Dit zorgde voor een veilige omgeving voor de kinderen om vrij rond te rennen en spelen. Bij aankomst werden we vriendelijk opgehaald door de gastvrouw of -heer in een golfkar, die ons begeleidde naar onze parkeerplaats en hielp met het dragen van onze bagage naar onze accommodatie. Het personeel was uitzonderlijk vriendelijk en behulpzaam. Het zwembad was weliswaar niet heel bijzonder, maar voldoende om af te koelen. De regeling rondom het reserveren van ligbedden was goed doordacht. De ligging van de camping direct aan het strand en de boulevard was ideaal. Alles, inclusief de toiletten en douches op het strand, was brandschoon. Ons enige punt van kritiek was dat je moest betalen voor de strandbedjes. Gelukkig was er genoeg te doen voor onze jongere kinderen aan de boulevard. Voor onze oudere kinderen was er op de camping zelf niet veel te beleven, maar ze konden gemakkelijk op een elektrische step naar het bruisende nachtleven van Rimini (slechts 10 minuten rijden). De ligging van de camping maakte ook uitstapjes naar plaatsen als San Marino en Bologna eenvoudig, evenals een fantastische wijnproeverij in de heuvels van Rimini. Tot slot wil ik onze gastvrouw Silvie❤️ van Homair noemen, wat een geweldige vrouw! Haar service alleen al maakt deze camping een vijfsterrenbestemming waardig.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Tijdens ons verblijf op deze camping genoten we van het comfort van een stacaravan. Helaas keek de mooie veranda uit op een drukke parkeerplaats met zicht op enkele appartementengebouwen. De parkeerplaats leek bijna op een snelweg waar auto's te hard reden, en het witte grind zorgde voor veel stofwolken. De camping zelf miste een gezellige sfeer, maar gelukkig compenseerde het prachtige strand aan de overkant van de camping veel van de minpunten!

Melden


Reisperiode: april 2011

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging9
  • Service8
  • Kindvriendelijkheid10
  • Verzorging9
  • Voorzieningen10

De camping was fantastisch, ik heb mijn vakantie geboekt via www.beaches.nl en het was echt geweldig. Alles wat je nodig hebt voor een perfecte vakantie was aanwezig: zon, zee en strand.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging9
  • Service8
  • Kindvriendelijkheid7
  • Verzorging8
  • Voorzieningen9

Altijd veel drukte bij de douches, dat was minder... Maar toch echt een Superleuke vakantie gehad!!!

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl