ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Agora

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Ik heb genoten van mijn verblijf in dit uitstekende hotel. Het personeel was zeer gastvrij en behulpzaam. De kamer was stijlvol ingericht en het bed was uiterst comfortabel. De locatie van het hotel was perfect, midden in het centrum. Ik zou het zeker aanbevelen aan iedereen die op zoek is naar een geweldige accommodatie!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Wat een fantastisch verblijf! Het personeel is ontzettend gastvrij en de wafels zijn om je vingers bij af te likken. De omgeving bruist van de activiteiten en er zijn genoeg winkels om je shop-hart op te halen. Het enige minpuntje is dat er helaas geen lift aanwezig is.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wat een fantastische locatie heeft dit hotel! Het is perfect gelegen nabij het centraal station en de bruisende markt. De kamers zijn ruim, brandschoon en heerlijk stil, ondanks de levendigheid van de binnenstad. De bedden zijn erg comfortabel. Wellicht had de badkamer iets ruimer gemogen, maar dat is slechts een kleine kanttekening. Op de televisie kan je allerlei zenders bekijken in verschillende talen, helaas geen Nederlandstalige zenders. Het personeel is ontzettend vriendelijk en staat altijd voor je klaar. Ze hebben zelfs snel en adequaat gereageerd toen er wat overlast was van andere gasten. Al met al een geweldige plek waar we zeker nog eens naar terug zullen keren.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit charmante hotel bevindt zich midden in het bruisende stadscentrum. De intieme zolderkamers stralen een romantische sfeer uit en hebben compacte maar praktische badkamers. De kamers zijn rustig en worden goed schoongehouden, al moet je wel rekening houden met het feit dat er geen lift aanwezig is. Het enige minpuntje was de ontvangst bij aankomst. De medewerker achter de receptie liet ons in de regen wachten met onze bagage, voordat ze uiteindelijk op afstand de deur voor ons opende. Pas nadat we hadden ingecheckt, kwam ze van haar stoel om ons naar de kamer te begeleiden, mopperend over de vele trappen. Gelukkig kun je heerlijk ontbijten bij de nabijgelegen wafelbakker, die bij het hotel hoort. Ondanks de teleurstellende ontvangst, blijft dit hotel een fijne plek om te verblijven.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De locatie van dit hotel is werkelijk voortreffelijk. Alle hoogtepunten liggen op een steenworp afstand bereikbaar te voet. Hoewel het hotel zich bevindt aan een levendige straat, heerst er 's avonds een aangename rust. De geluidsisolatie van de buitenkant is effectief, maar binnenshuis kan het wat gehorig zijn afhankelijk van de andere gasten. De receptie is vriendelijk bemand tot 22:00 uur, waardoor je altijd terecht kunt met vragen. Om bij de lift te komen, moet je eerst een paar treden oplopen. De hotelkamer is ruim genoeg, al is de badkamer aan de kleine kant. De wastafel is wat aan de kleine kant voor het bijvullen van de waterkoker, maar de douche is heerlijk. De bedden zijn misschien wat aan de zachte kant, maar over het algemeen comfortabel. Er is een televisie met een ruim aanbod internationale zenders, waarbij alleen BVN beschikbaar is in het Nederlands. Helaas is zelfs de VRT niet te ontvangen. De koffie- en theefaciliteiten bestaan uit een kleine waterkoker en enkele zakjes koffie en thee, welke tijdens ons verblijf niet werden aangevuld. Echter, de handdoeken werden dagelijks verschoond en het bed keurig opgemaakt. De kamers zijn schoon en mooi afgewerkt. Er is een goede verwarming aanwezig en voor warme dagen is er airconditioning beschikbaar.

Melden


Reisperiode: februari 2020

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging10
  • Service8
  • Kindvriendelijkheid6
  • Verzorging8
  • Voorzieningen8

Geleden voor het Centraal Station, dus geen taxi nodig om te bereiken. Top attractions (bij voorbeeld, Paleis op de Meir of Diamantmuseum) liggen dichtbij - max. 500 m of zo. Voorzieningen ook prima, ontbijt van hoge kwaliteit. Voor reizigers met een eigen auto zou een nadeel zijn, dat het hotel geen eigen parkeergelegenheid heeft. Andersom is alles prima.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl