ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Torenhof

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging8
  • Service10

Dit hotel is gevestigd in het voormalige huis van een kunstenaar, wat zorgt voor een unieke en charmante sfeer. Hoewel de inrichting wat ouderwets is, is het wel zeer netjes en comfortabel. De receptie wordt bemand door een uiterst vriendelijke dame en het ontbijt, dat aan tafel wordt geserveerd, is heerlijk en gastvrij.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging8
  • Service8

Dit hotel is echt een pareltje, met een prachtige omgeving en ontzettend gastvrije medewerkers die je hartelijk ontvangen en bedienen. De badkamer is misschien niet helemaal perfect, maar het uitgebreide ontbijt maakt dat helemaal goed. Kortom, een absolute aanrader voor een heerlijk verblijf!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging10
  • Service10

Ik kan dit hotel van harte aanbevelen aan liefhebbers van een serene omgeving! Gevestigd in het voormalige huis en atelier van de Vlaamse kunstschilder A. Servaes, behoudt dit hotel nog steeds zijn unieke charme, waardoor het een genot is om hier te verblijven. Onze kamer was ruim en stijlvol ingericht. Hoewel het tweepersoonsbed aan de kleine kant was, deed dit geen afbreuk aan ons verblijf. De badkamer was van topkwaliteit, voorzien van een bad, wastafel, douche én bidet. Het enige minpunt is het ontbreken van een douchegordijn, wat resulteerde in een natte vloer. Het ontbijt was uitstekend verzorgd en werd geserveerd in een sfeervolle en rustige 'kasteel'zaal. De gastvrijheid was buitengewoon hartelijk.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging8
  • Service10
  • Kindvriendelijkheid5

Het ontbijt was verrukkelijk en uitgebreid. De kamers zijn keurig, maar de badkamers kunnen wel een opfrisbeurt gebruiken. De locatie is schitterend en vredig, waardoor het een perfecte uitvalsbasis vormt voor heerlijke wandelingen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit5
  • Ligging6
  • Service5

Na een onrustige eerste nacht waarin we niet hebben kunnen slapen door een te klein bed en oncomfortabel matras, hebben we onze klachten aangegeven. Helaas kregen we een zeer onplezierige reactie van de gastvrouw, die ons beschuldigde van ontevredenheid en weigerde een oplossing te bieden. De situatie escaleerde en uiteindelijk werden we zelfs verzocht te vertrekken. Dit was een compleet onverwachte en ongebruikelijke ervaring voor ons, aangezien we normaal gesproken zeer beleefde en tevreden gasten zijn. Voor toekomstige gasten van dit hotel wil ik benadrukken dat ze mogelijk slecht zullen slapen en onbehoorlijk behandeld kunnen worden, behalve dan dat het ontbijt wel naar wens was.





© 2007-2025 ReisChecker.nl