ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Hoge Venen - Fagnard

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Wat een rip-off! Het hotel Domaine des Hautes Fagnes hanteert belachelijk hoge tarieven voor het opladen. Met een starttarief van 1,21 euro en een belachelijke prijs van 1,34 euro per kilowattuur, is dit echt het toppunt van geldklopperij.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Onze ervaring met dit hotel via Booking was helaas teleurstellend. Na de boeking ontdekten we dat extra kosten voor ontbijt, gebruik van de wellness en parkeren pas later werden gecommuniceerd, wat meteen een domper was. Vervolgens kwamen we aan bij het hotel en werden geconfronteerd met geluidsoverlast vanwege renovaties, waardoor ons ontbijtbuffet geschrapt was. De compensatie van gratis toegang tot de wellness bleek uiteindelijk toch op de factuur te staan, wat voor de nodige verwarring zorgde. De wellness zelf was mooi, maar te klein en onpraktisch, met tekort aan ruimte en handdoeken. Het ontbijt werd op de kamer bezorgd zonder keuze, terwijl drankjes in het hotel duur waren. Communicatieproblemen en gebrek aan diverse talen maakten de ervaring nog moeilijker. Al met al voelde het als een 'Ryanair onder de hotels', waarbij extra kosten verborgen werden gehouden en transparantie ontbrak. Het zou hen sieren om duidelijker te zijn over wat wel en niet inclusief is bij de boeking om teleurstellingen te voorkomen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Prachtig gelegen hotel in de betoverende omgeving van de Hoge Venen, maar het restaurant liet helaas te wensen over. Tijdens ons bezoek op 17/12 werden we geconfronteerd met een beperkte menukaart. Onze vrienden vroegen de sommelier om een niet zoete wijn, maar kregen helaas een mierzoete variant voorgeschoteld. Het ontbrak aan attenties zoals een amuse-bouche en één persoon moest aanzienlijk langer wachten op zijn hoofdgerecht. Toen we om brood vroegen, kregen we brioche die totaal niet paste bij de maaltijd. De versnaperingen bij de koffie werden geserveerd toen de koffie praktisch al was afgekoeld. De hoofdgerechten waren qua smaak en presentatie niet bepaald uitnodigend om andere gerechten te proberen. We zullen hier niet meer dineren en adviseren anderen om voor dezelfde prijs elders te gaan eten!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De locatie van het hotel is prachtig en het personeel is vriendelijk, al spreken ze slechts beperkt Engels. Het restaurant is naar verhouding erg duur en de wellness is niet bij de prijs inbegrepen, waardoor we er geen gebruik van hebben gemaakt. De hotelkamers zijn nogal gehorig, met geluiden van blaffende honden en huilende baby's in de omgeving. Parkeren is ook niet gratis, wat een minpunt is. Het was vreemd dat je zelfs voor een kopje koffie in het restaurant moest reserveren, terwijl je al in het hotel verbleef. Het ontbijt was uitgebreid, maar voornamelijk gericht op zoetigheden zoals taart, gebak en gezoete yoghurt, met weinig gezonde opties. Ondanks een fijn weekend door de omgeving en een wijntje met kaas van de supermarkt, zullen wij niet terugkeren naar dit hotel.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Mijn verblijf in dit hotel was een grote teleurstelling: - De wellnessfaciliteiten kostten extra, maar liefst 30 euro per persoon voor een sessie van 3 uur, om "drukte" te vermijden. Helaas was het er overvol en zijn we meteen omgedraaid. - De wellness rook niet fris, een mengeling van zweet en sauna, en het zwembad was vies met aanslag op de randen. Duidelijk gebrek aan onderhoud. - De badjassen werden min of meer in onze handen geduwd, maar later ontdekten we dat ze 22 euro per stuk kosten. - Zelfs voor parkeren moest extra worden betaald. - De bedden waren doorgezakt en broodnodig aan vervanging toe. - Op de tweede verdieping hingen nooduitgangen van de eerste verdieping in de kamers... - Het receptionist sprak nauwelijks Engels en leek gehaast. - Personeel stond buiten bij de voordeur te roken, verre van een warm welkom. - De trappen in het hotel waren smerig door de tapijten, duidelijk al lange tijd niet schoongemaakt. - De kamers waren klein en gedateerd. Na deze ervaring laten we dit hotel links liggen.



© 2007-2025 ReisChecker.nl