ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Cab Inn Scandinavia

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Wat een teleurstelling, echt niet te geloven. En alsof dat nog niet genoeg is, vragen ze er ook nog eens een belachelijke prijs voor. Ongelofelijk. Zelfs de meest eenvoudige opvang zou dit niet accepteren.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel in Kopenhagen heeft een ideale ligging, op loopafstand van diverse bezienswaardigheden. Het is een budgetvriendelijke optie voor reizigers die op zoek zijn naar een eenvoudige accommodatie met alle basisvoorzieningen, perfect voor wie alleen maar een comfortabel bed nodig heeft.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel bevindt zich op een korte loopafstand van het stadscentrum en heeft een verrassend goede ligging. Hoewel de kamer aan de kleine kant was, was het comfortabel en bleek het ruimer dan verwacht. Het douchen vergt wat handigheid, maar uiteindelijk functioneerde het verrassend goed. Het ontbijt was smakelijk en alles in het hotel was keurig en schoon. Kortom, ik kan dit hotel ten zeerste aanraden aan iedereen die Kopenhagen bezoekt.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De kamers zijn compact, maar slim ingericht. De badkamer combineert douche en toilet, maar heeft een handige wisser om de vloer snel droog te maken. Het ontbijt is eenvoudig, maar voldoende. Een groot pluspunt is de nabijheid van de metro en de beschikbare parkeergelegenheid bij het hotel (tegen betaling). Als je geen luxe verwacht en voornamelijk buiten de deur bent, is deze accommodatie voor deze prijs een goede keuze.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Dit hotel was absoluut geen goede ervaring. De kamer was ontzettend klein en het leek wel alsof je voor alles bij moest betalen. De badkamer leek nog kleiner dan een festivaltoilet en er was nauwelijks ruimte om je spullen neer te zetten. De kamer was muf en de dekens leken niet eens schoongemaakt te zijn, er lag zelfs zand in het bed. Het kostte een hele zoektocht om alle lichtknopjes te vinden en zelfs dan was het nog maar de vraag of het licht überhaupt aanging. Ik zou nog liever in een tent buiten slapen dan hier nog een nacht door te brengen.



© 2007-2025 ReisChecker.nl