ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Clarion Collection Mayfair

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een uitstekend hotel gelegen in het bruisende centrum van Kopenhagen, pal naast het betoverende Tivoli-pretpark en op een steenworp afstand van het centraal station. Het ochtendontbijt is werkelijk voortreffelijk, met een smakelijke variëteit aan brood, eieren, kaas, vleeswaren en een overvloed aan vers fruit. De verse koffie en de buitengewoon vriendelijke medewerkers maken de ervaring compleet. Hoewel de kamer enigszins gedateerd is, straalt deze wel van netheid en wordt niet automatisch dagelijks schoongemaakt, wat getuigt van een milieubewuste aanpak.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel ligt op een steenworp afstand van het treinstation en heeft een charmante lobby en achterterras. Het ontbijt is aan de prijzige kant, maar absoluut het geld waard vanwege de uitstekende kwaliteit. Bovendien is er een veilige fietsenstalling op het binnenplein, wat erg handig is voor gasten die met de fiets reizen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wat een fijne ervaring! Ons verblijf begon met een gezellige maar knusse kamer die mooi was ingericht. Het bed was een droom - ik heb altijd last van mijn rug en heupen bij andere hotels, maar hier heb ik zo goed geslapen. Het uitzicht op de rustige binnenplaats was perfect, hoewel onze vrienden aan de straatkant verbleven en last hadden van het rumoerige uitgaanspubliek. De waterdruk van de douche liet wat te wensen over, maar was wel acceptabel. Er was wel wat gebrek aan kastruimte met slechts vier hangers - met twee winterjassen was het meteen vol. Gelukkig bood de binnenplaats met zitjes en trendy lounge een leuke plek om te relaxen. Het ontbijtbuffet was verrukkelijk en uitgebreid, al had ik stiekem gehoopt op gekookte eitjes. Het personeel was ontzettend vriendelijk en behulpzaam, en we mochten zelfs onze bagage de hele dag achterlaten omdat we pas laat vlogen. Daarnaast was het fijn dat we gebruik konden maken van de fietsen. De locatie was perfect, midden in het centrum dichtbij het station, restaurants en Tivoli. Al met al een heerlijk verblijf!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Het hotel bevindt zich op slechts een korte wandeling van 5 minuten van het centraal station. Samen met twee collega's heb ik hier vier nachten doorgebracht in een eenpersoonskamer. De kamer was compact maar netjes, met een comfortabel zacht matras waarop ik goed heb geslapen. De ruime douchecabine en wastafel waren erg fijn. De televisie was van een behoorlijk formaat en hoewel er geen kabel was, was het wel mogelijk om via Chromecast je eigen Netflix en tv-programma's te bekijken. Het ontbijt was heerlijk en uitgebreid, met voldoende zitplaatsen voor maximaal 120 personen. De receptie bood een kamer voor bagage, meerdere lounges met banken en stoelen, en zelfs een kleine fitnessruimte met een loopband en gewichten in het hoofdgebouw. Automatische deuren leidden naar het gebouw waar de kamers zich bevonden, en naar het restaurant waar we hebben ontbeten. Wij verbleven in april 2024, wat soms wat fris was maar ook zonnige dagen met zich meebracht. We hebben geen gebruik gemaakt van de stoelen en tafels buiten het hotel. Het Tivoli pretpark was op slechts 10 minuten loopafstand, met daarachter het stadhuis en een groot winkelcentrum. De opstapplaats voor de dubbeldekkerbus tour was recht tegenover het centraal station, op 5 minuten loopafstand. Er was ook een pinautomaat recht tegenover het hotel.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

De locatie van dit hotel is absoluut fantastisch, wat een groot pluspunt is. Echter, het ontbreekt aan een automatische schoonmaakservice, wat betekent dat je hier telkens om moet vragen en het toch niet altijd gebeurt. Daarnaast is er geen airconditioning aanwezig en liggen de kamers aan een drukke straat. Hierdoor kan het behoorlijk luidruchtig zijn als je met de ramen open slaapt.



© 2007-2025 ReisChecker.nl