ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Amfora

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Deze accommodatie is brandschoon en straalt warmte uit dankzij het geweldige team! De medewerkers zijn vriendelijk en altijd behulpzaam. Een absolute aanrader! Bovendien is er de hele dag door een gezellige koffiebar waar gasten kunnen genieten van warme dranken en lekkernijen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel blinkt uit in hygiëne, met constant schoongemaakte en frisse ruimtes. Het personeel is ontzettend gastvrij en zet zich vol overgave in om het verblijf van de gasten zo aangenaam mogelijk te maken. Voor de geboden prijs, de locatie en de service is dit werkelijk een fantastisch hotel te noemen!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Een aangename plek om te verblijven in het "Sveti Konstantin en Elena" complex. Handig vervoer naar Varna en Gouden Zand. Er is aan alles gedacht. Een goed onderhouden tuin. Het is schoon. Het strand is op 20 minuten loopafstand. De weg ernaartoe is een beetje onaantrekkelijk, maar dat is geen probleem van het hotel. Aanbevolen!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Je kunt genieten van stijlvol meubilair en een nette ambiance in deze accommodatie. Bij het zwembad zijn afgelegen zitplekken waar je kunt ontspannen onder de warme zon. Hoewel het personeel een tikkeltje onbeleefd kan zijn, zorgen ze wel voor wat nodig is. Het was echter storend dat de receptioniste zich bemoeide met mijn eetgewoonten. Al met al is het een fijne en knusse plek, maar het is misschien het beste om interactie met het personeel tot een minimum te beperken.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ik kwam dit adres tegen op het internet en het overtrof mijn verwachtingen volledig. Dit charmante familiehotel heeft een vriendelijke en gastvrije staf die me voorafgaand aan mijn verblijf bij al mijn vragen heeft geholpen. Het feit dat ik mijn hybride auto in de tuin kon parkeren en opladen was een aangename verrassing. Het is altijd fijn om een persoonlijke band op te bouwen met mensen die zo attent zijn. Ik was zo onder de indruk dat ik mijn plannen heb gewijzigd en het weekend daarop direct weer ben langsgegaan. Zowel de tweepersoonskamer als het duplexappartement waren fantastisch. Als je in deze regio verblijft, kan ik deze accommodatie van harte aanbevelen, niet alleen als uitvalsbasis om alle interessante bezienswaardigheden en stranden in de omgeving te bezoeken, maar ook voor een heerlijk verblijf in Sint-Constantijn en Helena.



© 2007-2025 ReisChecker.nl