ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Accord

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Dit hotel is perfect voor een kort verblijf, maar het is wel wat ver verwijderd van het stadscentrum. Gelukkig zijn de taxikosten redelijk en kan het hotel een taxi voor je regelen. Binnenkort zal er een nieuwe metrolijn worden aangelegd in dit gebied, maar dit zal nog minstens een jaar duren voordat deze operationeel is.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel biedt comfortabele en schone kamers, gelegen net buiten het drukke centrum. Dankzij de betaalbare taxidiensten ben je echter in een oogwenk in het bruisende centrum, maar het is ook prima te belopen. Het ontbijtbuffet is uitstekend en je kunt er ook genieten van een smakelijk diner. De prijs-kwaliteitverhouding is zeer gunstig.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Hoewel de locatie wat minder is, is het hotel gemakkelijk bereikbaar met de bus naar het centrum. De prijs-kwaliteitverhouding van het hotel is zeer goed bevonden. Het vriendelijke personeel en het lekkere eten dragen bij aan een aangenaam verblijf. Als we in de toekomst weer naar Sofia gaan, komt dit hotel zeker in aanmerking.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Een uitstekende optie voor een citytrip, dit hotel biedt ruime en schone kamers. Hoewel de inrichting wat verouderd is, heeft dit geen negatieve invloed aangezien alles goed functioneert en hygiënisch is. De ligging is niet ideaal, iets buiten het centrum, maar wel handig dichtbij de luchthaven. Met slechts een paar euro en enkele minuten durende taxirit bevind je je al midden in het bruisende centrum.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel was een aangename verrassing met een gastvrije receptie en de mogelijkheid om te ontbijten. Hoewel ik oorspronkelijk van plan was om slechts twee nachten te blijven en vervolgens naar Lovech te gaan, veranderde ik van gedachten en bleef ik in totaal anderhalve week. Het personeel sprak zowel Engels als Bulgaars, waardoor communicatie geen probleem was. De locatie van het hotel was ideaal, vlakbij de metro, een supermarkt en diverse restaurants, evenals in de buurt van de beroemde voetbalclub Levski Sofia. Er was ook een mooi park bij het stadion en in de wijk achter het hotel. Al met al was het een fantastisch verblijf met toegang tot alles wat ik nodig had, vriendelijk personeel en comfortabele kamers. Een echte aanrader!



© 2007-2025 ReisChecker.nl