ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Quality Leangkollen

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel is een ware parel met een uniek verhaal erachter. Het is prachtig gelegen rondom de voormalige hut van Quisling uit de Tweede Wereldoorlog, met een adembenemend uitzicht over de Oslofjord. Vooral in de zomer is dit een plek die je niet wilt missen. Het ontbijt is werkelijk fantastisch en de kamers zijn prima in orde. Houd er echter rekening mee dat de parkeerkosten behoorlijk hoog kunnen zijn, bijna NOK 200 voor 12 uur. Een minpuntje is de slechte ventilatie in de badkamer, waardoor het na het douchen nogal vochtig kan zijn. Desondanks maken de vriendelijke medewerkers met hun uitstekende service en stralende glimlach dit tot een plek waar je je meteen welkom voelt.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De locatie is prachtig en biedt een schitterend panorama, terwijl het eten ook van goede kwaliteit is.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Noorwegen is zeker een geweldige bestemming, maar het kan vrij prijzig zijn. Een simpel glas huiswijn kost al snel een flinke duit. Toch laten we ons hierdoor niet uit het veld slaan. Dus, proost op deze dure, maar onvergetelijke ervaring!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

We hebben genoten van ons verblijf hier. De beelden spreken voor zich. Het personeel was buitengewoon gastvrij. Ik kan dit hotel van harte aanbevelen!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel is prachtig gelegen op een rustige plek, met een terras dat uitkijkt op de Oslofjord. Het personeel is erg gastvrij en het ontbijtbuffet is werkelijk fantastisch.



© 2007-2025 ReisChecker.nl