ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Keizarmezs

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De vierpersoonskamer voor ons gezin van twee volwassenen en twee kinderen was prima in orde. De prijs van 180 € voor drie nachten was redelijk. Het was handig dat de dierentuin op slechts een korte wandeling van het hotel lag. Het gratis stomerij service was zeker een pluspunt. De foto beloofde uitzicht op het meer, maar in werkelijkheid keken we uit op de parkeerplaats en binnenplaats - geen groot probleem. Het hotel adverteerde met een mogelijk ontbijt (€10 per persoon), wat handig leek voor gezinnen. Helaas bleek dit niet zoals verwacht. Het hotelrestaurant hanteerde torenhoge prijzen en had geen kindermenu. Toen we vriendelijk vroegen om kindvriendelijke gerechten, kregen we smakeloze aardappelen met kip voor €15 per portie, wat de kinderen weigerden te eten. We besloten elders te eten bij Lido, wat prima was als je een auto hebt. Echter, voor ontbijt, lunch en diner was het niet ideaal. Het ontbrak aan een minibar in de kamer, waardoor etenswaren zoals kwark, worst en kaas snel bedierven in de hitte. Bovendien was er geen ventilator aanwezig. Er was een café in de buurt, maar vanwege een privé-evenement konden we daar niet eten op de dag van aankomst. Ook hier waren de prijzen niet bepaald budgetvriendelijk voor een gezinsverblijf. Al met al hebben we onze laatste 24 uur niet optimaal kunnen benutten en werden we niet gecompenseerd bij het annuleren van het verblijf. Een teleurstellend einde met €60 extra buiten ons budget.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De hotelkamer met uitzicht op het meer was werkelijk fantastisch en ook nog eens zeer betaalbaar. De kamer was ruim en gaf een gevoel van comfort in plaats van beknelling. Er was zelfs een kleine koelkast en airconditioning aanwezig, wat op warme dagen zeer verfrissend was. De badkamer was voorzien van zeep en shampoo, en recht voor het hotel kon je zwemmen of een bootje huren om het water op te gaan. Het parkeren in de binnenplaats van het hotel was gratis en met een belletje naar de receptie werd de poort geopend. Het enige minpunt was een vreemde geur in de kamer, bijna als vieze sokken. Ook de bevlekte bank en stoel gaven een ietwat onhygiënische indruk. Bovendien was het plankje in de badkamer behoorlijk stoffig.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Dit hotel bevindt zich aan een waterreservoir. Er zijn veel muggen, maar gelukkig waren er horren voor de ramen. De kamers hebben geen airconditioning, maar er was wel wat koelte te vinden op de gang. De route naar het hotel loopt door een woonwijk, langs sportfaciliteiten. De weg is niet in de beste staat. Het hotel is gelegen in het centrum van een sportpark, waarvan de parkeerplaatsen door iemand anders worden beheerd. Er is wel een parkeerplaats bij het hotel, maar zonder aanwijzingen van de receptie is het lastig te vinden. De kamers hebben een "ouderwetse" uitstraling. Het is een eindje lopen naar de dichtstbijzijnde winkel en ook naar de dichtstbijzijnde bushalte.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Ons verblijf in het hotel met ons kindervoetbalteam (geboren in 2012) van 6 tot 9 maart was gemengd. Hoewel het personeel vriendelijk was en de locatie goed, hing er helaas een vreemde geur in het hele hotel door het overmatige gebruik van luchtverfrissers. De kamers waren niet schoon en hadden veel stof, en het was ook ver van de dichtstbijzijnde winkel. Desondanks willen we een speciale vermelding maken voor het cafépersoneel in het hotel, die uitstekende service boden en zelfs rekening hielden met allergieën bij het bereiden van maaltijden. Het café verdient zeker een score van 5 sterren in onze beoordeling.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Prachtig gelegen aan de kust, weg van de drukte van de stad. De kamers met balkon bieden een adembenemend uitzicht op zee. Een minpuntje is het ontbreken van een lift, wat het lastig maakt voor ouders met een baby en kinderwagen. De locatie midden in het bos, dichtbij de dierentuin, is ideaal. Op slechts 7 minuten lopen van het openbaar vervoer en op 15 minuten loopafstand van winkels als Maxima, Rimi en Lidl.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2
  • Ligging4
  • Service1

De ligging van het hotel is prachtig, maar helaas wordt de ervaring belemmerd door de aanwezige bouwwerkzaamheden. Hoewel het een sporthotel is, is er verder weinig te beleven, aangezien er geen restaurant of bar aanwezig is en alles al om 23.00 uur sluit. Het personeel komt onvriendelijk over en heeft moeite met Engels spreken. Daarnaast proberen ze extra geld te vragen voor de kamer bij aankomst, wat niet overeenkomt met de boekingsprijs. De constante harde muziek, naar mijn idee afkomstig van slechts één cd, maakt de sfeer niet ten goede. Voor het verkennen van het mooie Riga is het wellicht verstandig om een ander hotel te overwegen.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit1
  • Ligging2
  • Service1

Dit hotel is een levendig sportcomplex waar de lokale bevolking de hele dag geniet van zwemlessen, fitness, squash en de sauna. Het is er altijd bruisend, maar helaas bevindt het zich te midden van veel bouwactiviteit, waardoor de omgeving er rommelig uitziet. Er is geen restaurant of bar aanwezig, het personeel is niet erg vriendelijk en spreekt geen Engels. Om 23.00 uur sluit de deur en gaan de lichten uit. Bovendien vragen ze meer geld voor de kamer dan bij de boeking werd aangegeven en moet er vooraf betaald worden. Als je Riga wilt verkennen, is het wellicht beter om een ander hotel te kiezen om van daaruit de stad te ontdekken.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl