ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Chateau De

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Het personeel was ontzettend vriendelijk en meegaand. De kamers waren ruim met keukens, inloopkasten en luxe badkuipen. Echter, het hotel heeft duidelijk een update nodig vanwege verschillende onderhoudskwesties, zoals een fontein die dringend gerepareerd of schoongemaakt moet worden. Ondanks dit zouden we zeker nog een keer hier verblijven vanwege de veilige en rustige omgeving, en het heerlijke ontbijt dat werd geserveerd.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Mijn algemene ervaring tijdens mijn verblijf was positief. Het hotel blinkt uit in netheid en het personeel is buitengewoon vriendelijk. De kamers zijn ruim opgezet met een handige kitchenette en woonruimte. Het zwembad op het dak biedt niet alleen verkoeling, maar ook een adembenemend uitzicht. De goed uitgeruste sportschool is voorzien van moderne apparatuur. Helaas zijn de eetgelegenheden in het hotel aan de prijzige kant, zelfs voor de standaard van Bangkok. De centrale locatie in het zakendistrict, in de nabijheid van de Skytrain, maakt het een handige uitvalsbasis.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De aantrekkelijke prijs en de gunstige locatie maken dit hotel tot een uitstekende keuze. Het verfrissende zwembad biedt aangename verkoeling en het uitgebreide ontbijtbuffet is een ware traktatie. Een klein gebaar zoals het geven van fooien na de maaltijden wordt zeer gewaardeerd door het attente personeel. De kamers en badkamers zijn brandschoon en elke gast ontvangt twee gratis flessen water. De vriendelijke en behulpzame medewerkers dragen bij aan een aangenaam verblijf, wat blijkt uit mijn herhaalde bezoeken. Vergeet niet om ook de housekeeping te belonen met een welverdiende fooi.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Het personeel heeft een uitstekende service geleverd! Ze waren ontzettend vriendelijk en professioneel, wat ons verblijf extra speciaal maakte. Het hotel overtrof onze verwachtingen met zijn charmante vintage uitstraling en het prachtige uitzicht op het zwembad. Onze kamer, inclusief een jacuzzi, was een heerlijke toevoeging aan ons verblijf. Voor iemand zoals ik, die uit Europa komt, was dit esthetische aspect juist een pluspunt. Ik zal zeker weer terugkomen en zal dit hotel vol trots aan al mijn vrienden die Bangkok bezoeken aanbevelen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ideale locatie, al kunnen sommige kamers wel een opfrisbeurt gebruiken. Desondanks zijn ze wel keurig onderhouden!



© 2007-2025 ReisChecker.nl