ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Sea Grace

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Hoewel er enkele imperfecties te vinden zijn in de kamers, dragen ze bij aan een gezellige sfeer. Het personeel is attent en zorgt ervoor dat alles netjes blijft, zonder als saai over te komen. Bovendien bevindt de accommodatie zich op slechts een steenworp afstand van de zee, waardoor je binnen 7 minuten al kunt genieten van het strand.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Dit hotel functioneert op een manier die ik niet kan begrijpen, het was een regelrechte nachtmerrie. Ik kon niet geloven dat zoiets nog bestond.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

De hygiëne laat flink te wensen over; mieren krioelen over de vloer en je loopt het risico op een schok in bad (zelfs in andere badkamers). De muren vertonen gaten en het eten mist elke vorm van smaak. Probeer de roze gelei zeker niet en wees voorzichtig bij het zwembad, aangezien het daar spekglad is. Het water is onaangenaam koud, er zijn amper drie ligstoelen en de airco in sommige kamers werkt niet naar behoren. Mijn advies? Vermijd deze plek ten alle tijden!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Wat een teleurstelling.. Het is verbazingwekkend dat een resort op zo'n prachtige locatie zo'n verkeerde keuze kan maken... Zou het niet beter zijn als dit hotel zijn deuren sluit?

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

De hygiëne laat te wensen over en het eten is teleurstellend, met een eentonige smaak die niet aantrekkelijk is. Sommige kamers hebben problemen met elektriciteit in de douches, waardoor douchen onmogelijk is. Daarnaast zijn er aparte afstandsbedieningen voor twee airconditioners in de kamers, maar deze werken niet allebei zoals het hoort. Het schoonmaakpersoneel plaatst spullen in de kamer die niet aangeraakt horen te worden. Verder is er bij het zwembad een tekort aan ligbedden gezien de capaciteit van het hotel.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging9
  • Kindvriendelijkheid10

De appartementen zijn prachtig en ruim, perfect voor gezinnen met kinderen. De prijs-kwaliteitverhouding is uitstekend! Het is een korte wandeling naar het centrum via een mooie route met veel leuke terrasjes om te ontdekken. Als je liever niet wilt lopen, is er ook een bus die elke 12 minuten stopt op slechts 300 meter van de appartementen en voor een zeer lage prijs. De afstand naar het strand is zeker geen 2 km zoals ergens vermeld, maar hooguit 400 meter. Voor degenen die van het bruisende stadsleven houden, kan de locatie misschien wat ver lijken, maar voor ons was het geen enkel probleem om het centrum te bereiken.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging4
  • Kindvriendelijkheid6

In juli 2008 hebben we twee weken doorgebracht in Sea Grace in Bulgarije. De reis was avontuurlijk met een oude vliegtuig van Bulgaria Air, maar gelukkig stelde de accommodatie niet teleur. Het appartement was enorm ruim, misschien zelfs iets te groot. Het was van alle gemakken voorzien met een complete keuken inclusief oven, airco, magnetron, kookplaat, koffiezetapparaat, broodrooster, tv, dvd-speler en strijkplank. Ondanks herhaaldelijk verzoek werd er helaas weinig schoongemaakt, slechts één keer in twee weken. Dit was wel een minpuntje. Sea Grace ligt aan de rand van het drukke gebied, wat betekent dat het een flinke wandeling (3/4 kilometer) is naar het bruisende uitgaanscentrum. Het strand was ook niet om de hoek, ongeveer 2 kilometer lopen en de drukke weg oversteken. Ondanks deze kleine minpunten was ons verblijf in Sea Grace over het algemeen toch erg aangenaam. Bulgarije is een leuk land met heerlijk en betaalbaar eten.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl