ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Residencial Santiago

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is recent helemaal opgeknapt en blinkt van netheid. Het personeel is supervriendelijk en het ontbijtbuffet is heerlijk compleet. De kamers worden dagelijks grondig schoongemaakt, wat zorgt voor een aangename verblijfservaring. De ligging is ideaal, vlakbij Aveiro en de stranden die zowel met de bus als met de auto makkelijk te bereiken zijn. Het enige minpuntje is dat de parkeerplaats erg krap is, maar gelukkig is er voldoende parkeergelegenheid in de buurt, al kan dat soms wat gedoe opleveren. De stad ademt een rustige en ontspannen sfeer uit.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Een hotel met een klassieke uitstraling. Hier heerst een onberispelijke hygiëne en het personeel is uitermate gastvrij.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel is een goede keuze als je op zoek bent naar een comfortabele plek om te verblijven. Het ontbijt is gevarieerd en lekker. De kamer is fris en van goede kwaliteit. Je krijgt veel waar voor je geld. De locatie van het hotel is niet perfect, maar als je de beschikking hebt over een auto is het prima te doen.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Bij aankomst werden we hartelijk ontvangen met een warm welkom. Tot onze verrassing kregen we een ruimere kamer dan geboekt, omdat ze dachten dat dit ons verblijf nog aangenamer zou maken. De kamer was brandschoon, met een luxueus groot bed en het ontbijt was ook heerlijk.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Het hotel is in orde, parkeren is handig, maar de omgeving laat te wensen over wat betreft sfeer.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl